Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hivjam fel magamra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjam fel magamra a figyelmet? Osztalytarsrol lenne szo.?

Figyelt kérdés
Bejon az egyik osztalytarsam, 12 nappal fiatalabb mint en. Nemtudom hogy kozeledjek hozza mert mindig mas, van hogy egesz jol megy a dolog, van hogy ram se nez. Sanda gyanum hogy talan egy picit bejovok neki vagy valami. Ezt hogy deritsem ki? Kinalgat neha dolgokkal meg ilyesmi, meg el tudunk lenni. Mit csinaljak v mit probaljak ki nala h jobban menjen a dolog? Iden ballagunk es masik suliba megy szoval addig kiszeretnek alakitani egy olyan koteleket ami meg tudna maradni egy picit. L

2022. máj. 11. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nagyon aggodj emiatt. Csak beszelgessetek gyakran, es egyszer akar chaten, vagy eloben is hozd szoba "Figyelj Pali, igazabol nekem elegge bejossz mert tok cuki vagy, ugyhogy gondoltam talalkozhatnank valamikor igy kettesben" (peldaul). Mint ahogy mondtam ne gorcsolj a visszautasitastol, a fiuk szeretik ha a szajukba repul a galamb.
2022. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek, a többi majd kialakul.:)
2022. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Osztalykirandulason adtam neki toltot, bent volt a szobalyaba, tudtam h kicsit maga alatt van aztan gondoltam h bemegyek vele beszelni egy kicsit, mivel felbatorodtam par okbol kifolyolag, de amint beleptem lattam h a masik 3 szoba tarsa melette ul es ugy megijedtem h elkertem a toltom es kiszaladtam. Pedig jo lett volna. Par napja volt
2022. máj. 11. 21:26
 4/5 Ksksjdf válasza:
100%
Légy bátor, nincs veszíteni valód, főleg ha jővőre már nem egy susuban lesztek. Kérdezz rá hogy lenne e a palid vagy tudja a rák
2022. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na lett valami?

Alakult valami végül? :I

Kiváncsi vagyok :D

2022. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!