Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem keltem fel a figyelmét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keltem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Egy ideje már szemezgetek egy fiúval, egy iskolába járunk és sokszor találkozunk (nem minden nap nyilván). Szeretnék valahogyan mindig a közelében lenni és felkelteni a figyelmét. Néha ha ránézek akkor látom hogy ő is rám néz de még mindig nem hiszem hogy felkeltettem az érdeklődését hiszen akkor csak oda jött volna hozzám nem? (jó én is kezdeményezhetnék de félek) Segítsetek kérlek, még sosem volt kapcsolatom.

19/L



2022. máj. 14. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dolgokból nem biztos, hogy leesik neki. Amikor rád néz, mosolyogj rá, keresd a társaságát, próbálj vele beszélgetni stb. Lehet, hogy a fiú is fél a kezdeményezéstől, így elképzelhetető, hogy neked kell lépni.
2022. máj. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Tedd ki amid van cunci.
2022. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
talán mert ő is beszari? vagy nem veszi észre a jelet?
2022. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha őt akarod, mindenképpen lépj felé, ne akarj várni... különben vonat elmegy és sokszor eszedbe fog jutni, h mi lett volna ha...
2022. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én már kezdeményeztem, próbáltam beszélni vele és elkezdeni köszöngetni is neki hogyha az utcán találkoztunk de volt hogy nem köszönt vissza. Volt hogy kérdeztem valamivel kapcsolatban kérdést és megkellett várnom amíg a mellette lévő többi ember válaszolt mert ő nem igazán válaszolt... Nem is értem, inkább adjam fel, vagy még próbálkozzak?
2022. máj. 14. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor nem érdekled.

Ha te köszöntél, ő nem...

2022. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:

Semmi értelme neked próbálkozni, csak leégeted magad. Főleg, hogy vissza se köszön neked.

Ha egy fiúnak tetszik egy lány, akkor próbálkozni fog.

Akkor is, ha félénk.

Viszont, ha félénk, azt azonnal meglátod. Csetlik-botlik, elpirul, zavarában nevet, rád néz, de közben tök vörös a feje. Sutyorog a haverokkal, és a többi.


Sajnos nem mindig tetszünk annak, aki nekünk igen.

Én az egész tinikoromat így töltöttem. Állandóan szerelmes voltam, de sokszor még ki is röhögtek, mert béna voltam, ragyás, szemüveges, fogszabályzós, ápolatlan, lógott rajtam a cucc. Minden voltam, ami abban az időben cikinek számított. :)


Aztán amikor felnőttem és nőies lettem, csinosan öltöztem, ragya sem volt már, a tesóm összes régi haverja kikezdett velem. Azok, akik régen kiröhögtek. Persze, hogy elutasítottam mindet, olyan jó érzés volt. :D


Találkozol majd egy olyan fiúval, akinél biztos leszel benne, hogy tetszel neki, mert ki is fogja mutatni.

Aki meg nem figyel rád, az nem is érdemli meg a te figyelmedet.

Erőltetni meg nem lehet a szerelmet.

2022. máj. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!