Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, egy bálon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, egy bálon felvett. Érezhet valamit?

Figyelt kérdés

Hétvégén volt egy ifjúsági bál. A fiú aki tetszik, osztálytársam is ott volt. A táncos-zenés résznél felkapott az ölébe, nem vagyok egy nehéz ember, és ő sem gyenge. Ott kicsit tartott aztán mentünk a mindenki maga társaságához vissza táncolni. Kicsit később ő és egy másik osztálytársam felvett, hogy a csombomat fogták az egyik kezükkel és a hátamnál a másikkal, mint egy hintaszékben. Én a könyökeimmel a vállukon támaszkodtam. Aztán letettek, felvették az egyik barátnőmet. Aztán megint engem, csak aztán tőlük átdobtak másik két osztálytársamhoz és ugyanígy elkaptak. Lényegében ennyi, aranyos volt aznap. Táncoltunk is velük, én vele is. Nem tudom, de nagyon jó élmény volt :D

Köszi, ha elolvastad és tudsz rá valamit írni. Bocsi a kisregényért.



2022. máj. 16. 21:16
 1/7 anonim válasza:
85%
Van rá esély, hogy esetleg tetszel neki. Így magamból kiindulva nem igazán nyúlnék olyan emberhez akit nem kedvelek, szóval elég sok eselyed van,a legtöbb fiú pedig ha tetszik neki valaki, utalás ként gyakran érint meg, pl megfogja a karod vagy megérinti a vallad. Remélem sikerülni fog
2022. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. máj. 16. 21:34
 3/7 Johnathanos ***** válasza:
100%

Szia. Az a helyzet hogy az esélye 50-50.

1.Vagy tetszel neki

2.Vagy csak az alkohol hatása alatt volt (ha volt alkohol)

3.Mint a mai fiatalok többsége tényleg a testi vonzalmakat keresik.

Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy ha tetszik nekem egy lány, nyilván amit írtál azt csinálnám,(jókedv alap) de amelledt lenne folytatása is. Röviden, nem zárnám le csak úgy, továbbra is kezdeményeznék illetve a lány társaságát keresném, beszélgetni alap és nem csupán bocsi a kifejezésért fogdosnám őt össze vissza.

2022. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alkoholmentes volt, mert sokan nem voltunk még 18-ak. Én nem veszem ezt fogdosásnak, de perszo igazad van!
2022. máj. 17. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg tetszel neki, 16 évesen nekem az osztálytársnőim 70-80%-a bejött.


Szóval z önmagában nem sokat jelent, de ha rádolgozol/tok, akkor összejöhet valami több is.

2022. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján egyértelműen igen. Bár attól is függ, mennyi ideig tartott téged. Ha sokáig, az azt jelenti, hogy jól érezte magát közben, tehát tetszel neki.
2022. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Viszonylag sokáig. Meg ugye kétszer. Ma ellopta a táskámat. Nem voltam a teremben és amikor mentem be ő jött ki a táskámmal a hátán
2022. máj. 26. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!