Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el anyámnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyámnak, hogy van párom?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és ő az első. Mire el kéne mondani neki, addigra már több, mint egy hónapja együtt leszünk, és félek elmodnani neki, mert szinte biztos vagyok benne, hogy ordibálni fog velem, meg el akar tőle tiltani, vagy legalábbis nagyon mérges lesz. Hogyan mondjam úgy, hogy a lehető legkevésbé akadjon ki?

2022. máj. 17. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anya. Nem vagyok többè páratlan.
2022. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak egyszerűen így.
2022. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 Ez tetszik 🤣

2 nála nem lehet csak úgy egyszerűen elmodnani, mert annak kb katasztrófa lesz a vége.

2022. máj. 17. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lehet egyszerűen elmondani. Bemitatod neki a srácot ha még nem látta és miután távozott akkor közlöd anyáddal, hogy jártok. De nem tud mit csinálni ha ellenezné is, ha eltilt tőle akkor is fogsz vele találkozni, ezt neki is meg kell értenie.
2022. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Haza mész és annyit mondasz anyudnak hogy képzeld el szerelmes vagyok és a srác is belém
2022. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5-ös jól mondja. Az első kapcsolatot nem érdemes csak úgy rázúdítani a szülőre.

Először annyit mondj, hogy tetszik egy fiú, aztán, hogy szerelmes vagy, aztán beszélgettek, és végül, ha eddig simán ment, akkor mondhatod, hogy jártok.

2022. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!