Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megromlott a ,,kapcsolat”hogya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott a ,,kapcsolat”hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Volt egy sraccal egy alakulom es elegge sokat beszeltunk meg minden mar tali elott allt a dolog stb..Aztan valahogy igy az érettségire nezve mondta,h most egy kis ideig nem tudunk beszelni mert nincs ideje..Aztan erettsegi utan irtam neki,h mizu meg,h sikerult itt eleg sokat beszeltunk meg kimondta,h o gondol ram..Aztan beszelgetunk es lelattamozott es utana 3 napig nem keresett majd irtam neki ismét en,h szia es itt o egybol irta,h szia mizu meg bele kezdett egy teljesen masik temaba es itt egesz ejjel beszeltunk mikor irts,h megy aludni es majd beszelunk es mar eltelt 5 nap es azota nem is nezte meg amit irtam neki vissza,h jo menjek es joejszakat es erre azota nem irt es meg se nezte..Most hogyan tovabb mert amikor beszeltunk akkor nem olyan jeleket es dolgokat monddd ami alapjan offos lenne neki ez az egesz..

2022. máj. 17. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Aki akármilyen doktora hivatkozik, hogy nincs ideje az csak le akar rázni. Egy embernek arra van ideje, amire akarja.
2022. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Innen már sehogy.
2022. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!