Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha hazugsággal kezdne valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hazugsággal kezdne valaki egy párkapcsolatot és az a hazugság + 2 évet foglalna magába és így a kor különbség 5 év akkor megtudnál te bocsátani? Úgy hogy valóban szereted? Mert tényleg nagyon sok mindent tettél érte és ő is érted.

Figyelt kérdés

Meg tudnál e bocsátani egy olyan embernek akivel már voltál is együtt., akivel egész nap nevetsz., és mindig keresed?

Én most is nagyon bánom hogy hazudtam neki, és mindent meg szeretnék tenni azért hogy újra meg tudjon bízni bennem... Nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni... Szeretem és tisztelem annyira hogy elmondjam majd neki és a következő találkozásnál el is mondom neki., csak fel kell készülnöm a legrosszabbra is és úgy gondoltam talán mások véleménye segít... Tudom hogy nagyon elrontottam... Szóval nem nagyon szeretnék gyűlölködő válaszokkal összefutni. Köszönöm.



2022. máj. 17. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Számomra a bizalom és az őszinteség mindennél fontosabb egy párkapcsolatban. Eleve nehezen bízok meg másokban, és ha még annyira sem tisztel az illető, hogy már az elején is kamuzik, akkor nem tartana sokáig a dolog.
2022. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most az életkoroddal kapcsolatban hazudtál, vagy mi?
2022. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az életkoroddal kapcsolatban hazudtál akkor elnézném, feltéve hogy nem érzem nagynak a különbséget. Pl ha 18 lennék és nagy nehezen belemegyek egy kapcsolatba egy 15 évessel, aztán kiderül hogy csak 13 akkor otthagynám egyből. De mondjuk ha 16 és 18nak adja ki magát akkor talán elgondolkodnék. 20 felett meg nem számít.
2022. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Háááát nem tudom. Borzasztóan csalódott lennék és nagyon megromlana a bizalom. Ha meg is bocsájtanék nem tudnék együtt maradni vele. Becsapva érezném magam és baromi dühös lennék hogy úgy járt velem hogy nem volt velem őszinte. Úgy érezném hogy nem azt a kapcsolatot és embert kaptam akiről azt hittem, hogy választottam
2022. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!