Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek hogy ugyanabba a fiúba vagyok szerelmes mint ő? Igazából írt a srácnak, de az nem akart tőle semmit. El akarom mondani a barátnőmnek , de akkor félek megsértődik azon hogy eddig nem mondtam neki.

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
"Igazából írt a srácnak, de az nem akart tőle semmit." - Innentől fogva semmi köze az egészhez. A srácnak ő nem kellett, szóval szabad a pálya.
2022. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
36%

Voltam ilyen helyzetben én is, azt hittem szabad a pálya miután egyértelművé tette a srác hogy én kellek neki, de a barátnőm erre úgy megsértődött hogy azóta se beszélünk, mindenkinek mondogatja hogy elvettem a ,,fiút akivel együtt volt”(nem voltak együtt, semmi nem volt köztük)

Szóval szerintem ez attól függ a barátnőd mennyire tudná ezt elfogadni, biztos nem esne neki jól de ha igaz barátok vagytok tuti meg tudjátok beszélni.

2022. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szenderke ***** válasza:
0%

Biztosan rosszul esne a barátnődnek, mivel nagyon tetszett neki a srác, árulásnak élné meg.

De ha lazán és amolyan szövetségesként mondod el neki, hogy szerinted is jó pasi és te is oda meg vissza vagy érte, ezért teljesen megérted, milyen rossz érzés a barátnődnek a kikosarazás, talán nem lesz gond. De ezzel be kell vállalnod azt is, hogy a sráctól nem akarsz semmit és nem próbálkozol be nála, mert a barátnőd oldalán állsz és árulás lenne.

2022. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!