Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Szájrapusziztam már nem is egyszer, de mindig csak az lett belőle és nem csók mert nem tudom hogy kell és nem akarom hogy kínos legyen! Segítsetek :(

(Rosszindulattól kíméljetek köszi)



2022. máj. 22. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A szájrapuszi is egyfajta csók.

De kicsit bekaphatjátok/beszívhatjátok egymás alsó vagy felső ajkát, átdughatjátok a másik szájába a nyelveteket, ott a másik nyelvét "simogatva". És ezek variációi.

Hagyhatod is, hogy a másik irányítson, és csináld azt, amit ő.

2022. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz így elmagyarázni, de kb. úgy, ahogy előttem írták.
2022. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom én se 19 vagyok (fiú) de egy csókom se volt. Se szex se semmk más.
2022. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmagyarázni nehéz, ráérezni könnyű :)

16 vagyok, nem sok csókban volt élményem, de a legnagyobb tanács, amit adhatok, hogy ne stresszelj rá. Tudni fogod, hogy az ajkaid hogy mozogjanak, a nyelved hogy vándoroljon

2022. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld utánozni a partnered, az a legegyszerűbb.:)
2022. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Ezt nem lehet elmagyarázni. Tipikusan olyan dolog, ami magától jön.


(leírást felesleges keresni, mert ha smárolsz, nem jól gondolkodni)


Aztán vagy jól csinálja valaki, vagy nem.


Én 3 lányt tanítottam csókolózni eddig, abból kettő borzasztó volt. De mindketten szépen fejlődtek. Volt a 3 közül egy, aki annyira jó volt, hogy ha nem mondja, hogy én adtam neki az első csókot, el sem hiszem.


Szóval van olyan, akinek van ehhez tehetsége. Másnak nincs, de gyakorlással lehet fejlődni.

2022. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Csókolózz olyannal, akinek már van ebben tapasztalata és ő majd irányít. Semmi ciki nincs benne, még akkor sem, ha már 30 éves vagy. Az efféle tudást csak gyakorlással szerezheti meg az ember, normális ha elején kicsit béna. Mikor majd adott lesz a szituáció adja magát, hogy mit kell csinálni.
2022. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Az előttem lévő egy barom.

Ezt nem kell, nem is szabad gyakorolni. Keress olyat, akivel kölcsönös öröm a "bénázás".

2022. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Gyakorlat teszi a mestert.
2022. máj. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Konzultálj egy filematológussal! :)
2022. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!