Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. Sokat beszélgettünk, minden nap találkoztunk. Igaz hogy egyszer közelebb voltunk egymáshoz aztán kicsit eltávolodtunk de a végén mindig együtt voltunk. Ez a se veled se nélküled kapcsolat. Aztán egyszer elmondta hogy ő szeret engem egy ideig nem válaszoltam kerültem a témát de aztán újra felhozta és elmondtam hogy én is szeretem őt. Azt tudni kell hogy én tudtam róla amikor más tetszett neki és erről beszéltem is vele azt mondta már nem érez iránta semmit csak néha beszélnek. Aztán amikor mondtam hogy jó rendben akkor még ugyanúgy beszélgettünk. Aztán már egy ideje megint távolság tartó és flegma de nincs semmi baja azt mondja. A csaj meg(aki régen tetszett neki) mesélte hogy szokott neki irkálni meg elhívta talizni (a csaj nem ment). Úgy viselkedik vele mint eddig velem. De ha meglát engem meg ilyenek akkor beszél meg aranyos meg néha ír is de nem úgy mint ez előtt semmi szeretlek meg stb. Remélem értitek elnézést hogy összeszedetlen vagyok:((
2022. máj. 25. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Persze, értehető. Ez esetben megmondanám neki, hogy vagy én maradok, vagy a másik.
2022. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
*érthető
2022. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet, ha választás elé állítod.
2022. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, inkább hagyd, ha már ennyi ideje csak kavartok, de ha mindenképp akarsz tőle valamit akkor tényleg mondd meg neki, hogy válasszon.
2022. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!