Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelem vagy szeretet?

Figyelt kérdés
Lassan három éve hogy együtt vagyunk és sokszor megkérdezik hogy még mindig szerelmes vagyok vagy csak szeretem. Ezt honnan tudom? Vagy mi a kettő között a különbség?

2022. máj. 25. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A kettő teljesen más. A szerelem egy hirtelen fellángolás, ami általában nem tart sokáig. Utána két lehetőség van: vagy átalakul egy mély szeretetté (ahogy szerintem nálad is van), vagy elmúlik minden.
2022. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Isti22 ***** válasza:
34%
Ha még meg akarod dugni, akkor az nem szeretet.
2022. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maga a kérdés elég buta. Mármint, a szeretetnek sok fajtája van, máhogy szereted anyukádat, testvétedet, barátaidat, tanáraidat (már akit) és stb. Szerintem a szerelem is egyfajta szeretet, amit az ember a párja iránt érez. Szóval szerintem ez nem múlik el. Itt nyiláv nem a rózsaszín ködre, meg a hirtelen fellángolásra gondolok, de pl a nagyszüleim is, ahohy 60 év után is szerették egymást, arra nem tudok mást mondani, minthogy tiszta szerelem volt:) vagyis szerintem ilyen nincs, hogy a párodba nem vagy szerelmes, csak szereted (legalábbis a te esetedben).
2022. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

A hormonális háttér érdekel?

Mert ott remekül szét lehet választani a kettőt.

De szerintem nálad még mindkettő van, és nem érdemes patikamérlegen mérni.

2022. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2022. máj. 27. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!