Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszene egy 172...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszene egy 172 cm magas, barna bőrű magyar lány az ázsiai srácoknak?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nekem az Ázsiai srácok jönnek be, de azt látom többnyire hogy csak ázsiai lányokkal vannak együtt itt is. Szóval szerintetek van olyan akinek tetszenék? ☹️ Az a baj h rövid a hajam is.

#fiú #Ázsia #Japán #kínai #koreai #Szerelem Párkeresés
2022. máj. 26. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem igazán, számukra a fehér ember olyasmi, mint nekünk a migráns - najó, nem annyira durván, de azért amennyire lehet kerülik őket.
2022. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy neked miért csak az ázsiaiak jönnek be, de szerintem biztos van olyan akinél van esélyed, de nyilván hátrányból indulsz. Szóval szerintem ne csak ázsiait keress.
2022. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbb ázsiai mi denféle cuccot magára ken, hogy a bőre fehérebbnek látszódjon, azokkal szimpatizálnak, akik hasonlóak ebből a szempontból. A másik bökkenő az a magasságod, ott legtöbben az aranyos, kicsi lányokat szeretik, ott szóba se jöhet, hogy a párjuk magasabb lenne náluk, nekik az nagyon kényelmetlen. Viszont ha tényleg nagyon adsz magadra, az náluk egy plusz pont, de attól a másik kettő még nagyon számít
2022. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lenne. Nem ázsiai embereknek is tetszenek az ázsiaiak. Fordítva is igaz. De azt nyilván mi nem tudjuk, hogy konkrétan valakinek tetszenél-e. Egyáltalán szoktál találkozni ázsiaiakkal? Olyan közösségben, társaságban vagy?
2022. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ömm, hát van itt egy japán étterem ott is kínai srácok vannak, és van egy kínai vegyes bolt, ott is kínaiak vannak konkrétan az egyik eladó srac tetszik, meg járok Conra, ott is van egy pár ázsiai srac .
2022. máj. 26. 10:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Az egyik Conos sraccal joba vagyok, de neki van már egy magyar barátnője 🤧
2022. máj. 26. 10:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Na látod. Annak a srácnak is magyar a barátnője :D

Ismerkedj össze a Conos srác barátaival.

2022. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Az a helyzet, hogy ők alapból eléggé gátlásos társadalom. Szóval egyszerűen csak azért egymással vannak, mert nem mernek kezdeményezni a magyaroknál, akkor sem, ha szépnek találják őket, mivel itt ők a kisebbség. Ha egy ilyen srácot szeretnél, akkor neked kell kezdeményezned.
2022. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Az eladó faszit környékezd meg. 🪢
2022. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy tudom, hogy az ázsiaiaknak nagyon kicsi a pömpölőjük, 10 centi max. Szerintem jobbra is képes vagy.
2022. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!