Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek ez bejön?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek ez bejön?

Figyelt kérdés
Ha egy csajnak esetleg színes haja és pcje van (esetleg tetkó) attól még ugye nektek, fiúknak ez nem lesz esetleg undorító? (Nyilván nem arra gondolok, hogy tele van tetoválva vagy, hogy minden egyes helyen pc van)😅

2022. máj. 27. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Szerintem undorító
Nekem tetszik
Nem igazán zavar
78 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Valakinek tetszik, valakinek nem.
2022. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
nem jön be. a színes haj-tetkó-piercing kombónál nem létezik undorítóbb dolog.
2022. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
A színes haj és a tetkó nem zavar. A piercing viszont számomra undorító. A fülbevaló a maximum, amit még elviselek.
2022. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Kissé dilisnek nézném a csajt.

Nem tudnám komolyan venni.


Maximum melír szinten egy két tincs még ok valami nem túl feltünő színből. Pl: nem neonzöld.

2022. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 franciasrac ***** válasza:
94%
Nekem nagyon nem tetszik de nem képviselek mindenkit
2022. máj. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
A barátnőmnek 1 pcje és egy tetkója is van, meg picit festi a haját, de egyik sem zavar. Nem rajongok ezekért, de elfogadom, mert szeretem.
2022. máj. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól áll neki, ízléses akkor nincs bajok.

Nekem nincs tetoválásom, se semmi egyéb. Valószínűleg nem is lesz.

De tényleg volt olyan lány, akin kimondottan tetszett az ilyen, volt akin nem zavart, volt akin picit visszataszító volt.

Nagyon függ a lánytól is. És ugye én egy átlagos srác vagyok csak ilyen téren, van aki maga is tele van varva, na azoknak biztos nem lesz kizáró ok.

2022. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 xKakashix ***** válasza:
88%
#7 egyetértek teljes mértékben
2022. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
A tetkóval nincs bajom ha igényes. A színes hajjal se ha nem taszítóan, kellemetlenül extravagáns. A piercing viszont undorító, szavak nincsenek rá hogy mennyire gusztustalan. Persze ez szubjektív vélemény, elvileg jogom van hozzá.
2022. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem kifejezetten előny ha egy lánynak kirívóbb a külseje, öltözködése. Szeretem a színes hajat, imádom a testékszereket és a tetoválásokat is 😁
2022. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!