Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire baj hogy a 15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj hogy a 15 éves barátnőmnek tetszik egy 27 éves pali?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 18:02
A kérdező szavazást indított:
Ez baj
Ez nem baj
65 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Az nem baj. A tetszésből kapcsolat lesz, az más kérdés,de nem itélkezek, nekem meg tetszenek a fiatalabb lányok. F
2022. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Egy kicsit azért baj, mert egy ilyen korú srác nagyobb eséllyel él vissza a helyzettel.
2022. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Addig nem baj, ameddig csak tetszik neki, hiszen millió tininek tetszenek énekesek, színészek, stb.
2022. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj, de ne akarjon vele kapcsolatot.
2022. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

Amíg a csaj apja nem tudja, nem baj 😂

Korban nem ilketek össze, 5-10 év múlva már talán,

Beszélgetni lehet vele, de csak ha korrekt az úriember, és ne tessék 15 évesen naivnak lenni :D

2022. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak tini rajongás, akkor nem baj, ennyi idősen rengetegen odavannak különböző sztárokért, akik szintén 20as éveikben járnak. Ha egy elérhető emberről van szó, akivel van lehetősége beszélgetni és randizni, az már veszélyesebb, mert simán kihasználhatja, és 12 év különbség ebben a korban nagyon sok.
2022. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
A rajongás nem baj. A kontaktok teremtése viszont már az.
2022. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Te lány vagy? Vagy ő a csajod akiről most szó van?
2022. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%

#5


Mindig ezt az apás dolgot mondjátok.


Én kb. 25 éves voltam, mikor együtt voltam egy 18 körüli lánnyal.


Ismertem az apját, anyját is. Ott is aludtam náluk.


Az égvilágon semmi baj nem volt, talán örültek is, hogy a lányuknak egy érettebb pasija van.

2022. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%

A konkrét kérdésre válaszolva:


Baj. Mert a férfiak többsége ebben a korban még csak szexet akar, a csaj meg éretlen hozzá, hogy ezt felismerje.


Ha lány 18 körüli lenne, mint az én exem volt, akkor jobb lenne a helyzet. De így csak egy nagyra nőtt gyerek, akinek a rajongását ki lehet majd használni.


Hozzáteszem: az is baj, ha a kortársai tetszenek neki. Mert a kamaszfiúk "gyakorlni" akarnak, aztán eldicsedni, hogy 16 évesen hová dugták az angyalpöcörőt.


Az egész pasizást hanyagolni kellene a csajoknak olyan 18-20 éves korukig. Addig senkivel nem kellene szóba állniuk.

2022. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!