Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell úgy mosolyogni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell úgy mosolyogni, hogy kéretem magam?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy hallgatoztam, csak éppen figyeltem a srácra aki tetszik, hallottam ahogy a barátaival azt beszélik, hogy mennyire szereti ha egy lány kéreti magát és úgy mosolyog.

Azt hogyan kell?

Lehet feltűnt neki hogy hallgatozok, de ahhw olyan aranyos és nem érdekel, de keretni akarom magam neki.

Ötletek?

16/l



2022. máj. 31. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Kéretem magam" típusú mosoly nem igazán létezik. Nem tudom, ő mire gondolgatott, de ilyenről még nem hallottan.
2022. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én se, de megkérdezni azért nem akarom 😔😔
2022. jún. 1. 03:07
 3/4 szenderke ***** válasza:
100%

Ez jön magától, mikor mosolyogsz rá és tényleg tetszik neked, biztos lehetsz benne, hogy az olyan mosoly lesz. Ez nem tanulható, ez jön magától.

Ha mikor ránézel és mosolyogsz, és arra gondolsz, hogy "szia, itt vagyok, gyere ide", abból biztos a megfelelő tekintet lesz.

2022. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kapd le aztán annyi a többi meg rajta múlik
2022. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!