Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy csak fellángolásból tetszik nekem vagy tényleg elkezdtek alakulni iránta érzelmeim. Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Privátban több részletet is elárulok, hogyha szükséges.

2022. jún. 2. 14:52
 1/4 szenderke ***** válasza:
100%

Hát ehhez biztos több részlet kell. Mert nem mindegy, hogy már beszélő, baráti viszonyban vagytok, vagy csak néha látod a folyosón.

Előbbi esetben alakulhat valami. Utóbbi esetben fellángolás.

2022. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje tart, hány évesek vagytok, milyen viszonyban vagytok?

Így lehetetlen válaszolni, nagyon sok dologtól függ. Ha csak 1-2 hete ismered, és mondjuk párszor szemeztetek, az még semmiképp sem szerelem, valószínűleg csak a hormonjaid dolgoznak. Ha már évek óta ismeritek egymást, szoros a kapcsolatotok, akkor simán lehet, hogy idő közben beleszerettél.

2022. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Találkozgass vele, de még ne menj bele semmi nagyon komolyba, és majd kiderül.
2022. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj vele, beszélgessetek, találkozzatok, aztán ha egy hónap múlva is ugyanezt érzed, akkor biztosan nem csak fellángolás.
2022. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!