Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A "Szia, hogy vagy? :)" jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Szia, hogy vagy? :)" jó kezdés egy olyan lánynál akit meg szeretnék ismerni?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársam és nem túl gyakran szoktak látni a folyosón, de ha látom is akkor is a barátnőivel, nem akarok bezavarni a beszélgetésükbe így marad az online ismerkedés.


Szóval szerintetek a kérdésben szereplő indítás kezdésnek megfelel?

Előre is köszi a válaszokat!! :)



2022. jún. 2. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Igen, bár nagyon nincs is más lehetőség.

Örülök, hogy te nem azt kérdezted, "tetszem-e neki, bámul?!" hanem a tettek mezejére lépsz

2022. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Csak a legelején aztán ha nem váltasz egy kicsit férfiasabb stílusra akkor nem fog érdekelni téged.
2022. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Menj oda és mondj egy viccet, pl azt hogy "becsaptam egy ajtót, azt mondtam neki hogy nyitva van" vagy valami hasonlót, a lényeg hogy minél kínosabb legyen
2022. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Szarul, szevasz.

Ennél hülyébb szöveg nemigen van, max. az angoloknál a szia, szép időnk van meg a haudujudu...

2022. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Találj ki valami kreatív szöveget, mert így nem biztos, hogy válaszol.
2022. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus olyan szöveg, amire általában az jól köszönöm a válasz. Esetleg visszakérdez, és akkor megszakad a beszélgetés. Szóval beszélgetés indítónak jó, de azért találj ki valamit utána, ha nem szeretnéd, hogy kínos legyen.
2022. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Kérdezheted tanulással kapcsolatos dolgokról is az elején, ahonnan terelődik a téma, és megtaláljátok a közös témákat.

- Szia! Te érted matekból ezt a...?

- Heló! Neked hogy sikerült a dolgozat...?

- Neked tetszik az a film amit órán néztünk? Szerintem...

2022. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbálj meg valami olyan témát felhozni, amiből ki lehet kanyarítani egy hosszabb beszélgetést. Ez kicsit így random lenne, ha nem nagyon szoktatok amúgy köszönni egymásnak, meg dumálni, és elég nagy teret ad annak, hogy a) teljesen ignoráljon, vagy b) tényleg csak valami udvarias visszakérdezés legyen az egészből. Ha valami sulis dolgot kérdezel tőle, akkor valószínűbb, hogy elindul egy hosszabb beszélgetés, amire lehet már építeni.

Nekem amikor tetszett egy évfolyamtársam faktról, és nagyon rá akartam írni, kitaláltam valamit a tárggyal kapcsolatban, hogy érti-e ezt meg azt a háziban, meg ilyesmik. Arra akkor válaszolt viszonylag részletesebben, és így alakult ki a dolog.

Végül nem jöttünk össze ugyan, de a beszélgetésig eljutottunk :D

2022. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés egy kapcsolatban tökéletes, de ismerkedésre alkalmatlan, ezért nem is érdemes ezzel próbálkozni. Minden második ismerkedni vágyó srác ezt írja egy lánynak.
2022. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Hát, ha nekem ezzel jönnél, akkor természetesen válaszolnék, de semmi továbbira nem lennék kíváncsi!

Tucat szöveg, fantáziátlan ócska sablon!

Ne haragudj, de én ilyen fájóan őszinte vagyok.

2022. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!