Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nála esélyem? A hibámat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? A hibámat hogy tudnám kijavítani?

Figyelt kérdés

Osztálytársam a lány, barátok vagyunk már nagyon rég óta, padtársam. Ha nincs ott a többi fiú, akkor tök jól elbeszélgetünk, de a fiúkkal is jól el van, eljár velünk focizni is. Ha véletlenül összeér a lábunk nem húzódik el.


Ma eltört a kezem és ő végig mellettem volt, de valami undorítóan beszéltem vele, ami akkor fel sem tünt, de mostmár nagyon bánom. Üvöltöttem, hogy kussoljon, pedig ő csak segített, a mentőt is ő hívta ki. Este még 2x rámírt, hogy hogy vagyok.


Nagyon bánom, hogy paraszt voltam vele, hogyan tudnám rendbehozni?

Régóta érzek iránta valamit, de nem merem elmondani, mert félek, hogy ő nem és ez megölné a barátságunkat. Mit tudnék csinálni?



2022. jún. 7. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá hogy : tudom ma nagyon paraszt voltam veled és ezt sajnálom, hogy tudnám helyrehozni?
2022. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsánatot szeretnék kérni a mai dolog miatt. Csak nagyon megijtem, ezért voltam ilyen. Megbeszélhetjük?"

Ez, vagy amit #1-es írt.

2022. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vok .


Szerintem sikerülni fog


Írd az enyém és #2 keveréket vagy ahogy jónak gondolod de mindenképp írj rá ! Sikerülni fog!

2022. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rájött hogy a fájdalomtól viselkedtél vele így szóval ezen ne stresszelj


Kevés dolgot írtâl le róla de barátként tuti bír azt meg te tudod kideríteni hogy vajon máshogyan is érez e

2022. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha este rád írt akkor nincs nagy gáz. Viszont mindenképpen kérj tőle bocsánatot és ismerd be, hogy csúnyán viselkedtél.
2022. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikáció minden kapcsolat alapja, ha összeakarsz vele jönni, vagy minimum továbbra is barát maradni vele, akkor mindenféleképpen kérj bocsánat és beszéljétek meg a dolgot.
2022. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!