Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van e bármi jelentősége az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e bármi jelentősége az alábbi szituációnak? Fiúk?

Figyelt kérdés

Amikor egy lánybarát félét pasizással ugrattok/ piszkáltok? Jóindulatúan, csipkelődve.


Ahhoz nem ismeritek túl jól egymást,hogy barátoknak mondhassátok egymást, és nem is egyértelmű, hogy valaki többet érez e a másik iránt... Csak szimplán, ha közömbös lenne számotokra egy ilyen "barátféle" akkor is cukkolnátok fiúzással? Vagy van e bármi jelentősége? Ha ilyet teszel, miért?



2022. jún. 10. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lehet egy jele annak, hogy bejössz neki, én általában így értelmezném, de attól is függ hogy ilyen természetű-e általában ismerősökkel (nem feltétlen barátokkal). Lehet, hogy csak játékosabb jelleme van.
2022. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

"Amikor egy lánybarát"


Eddig bírtam olvasni. fiú-lány barátság nem létezik.

2022. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Hát nem is az ilyen értelmiségieknek, mint neked :)
2022. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz ezt megmondani.
2022. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:
76%

Mi számít cukkolásnak? Ha cukkolok valakit akkor azt általában azért teszem mert érdekesek a reakciói, függetlenül attól hogy milyen nemű, ill. nők esetén független attól hogy milyen értelemben érdekel.


Pasizással/csajozással kapcsolatban inkább csak barátok esetében mert hát náluk pontosan tudom, hogy meddig lehet úgy elmenni, hogy az még mindenkinek vicces legyen. Oké hogy élvezem az ilyesmit de attól még nem kell a másikat a földön rugdosni nemde?


Ok én 30 vagyok szóval egy tizen x éves csávónál valszeg nincs ennyi gondolatiság mögötte. Ha konkretizálnád, hogy mégis milyen szituációban miket mond az mondjuk segítene a tippelésben.

2022. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pl mondtam neki, hogy programom lesz hétvégén, elmegyek a városból, és hét elején jövök vissza.

Erre az volt a reakciója, hogy pasizni megyek?😏 Vagy valahogy így


Meg máskor, amikor szintén elmentem valahova hétvégére, és hét elején találkoztunk, is erre utalt. Nem emlékszem már, pontosan hogy pasizás/kavarás/fiúzás volt, amit ő használt, de ezt is ilyen incselkedve kérdezte.


Pedig soha nem is beszéltünk szerelmi témákról, szóval nem tudom honnan veszi.

2022. jún. 11. 19:44
 7/8 October15 ***** válasza:
42%
Jaaa hogy ezt úgy csinálja, hogy korábban nem volt téma a pasizás. Ez esetben szimplán érdekli, hogy éppen van-e valami kilátásban. Vagy szimplán érdekesek a reakcióid. Ez utóbbi esetben: 15:01 és 19:44 között tán pasizni voltál? [Ja bszott eredeti és vicces... bocs reggel van. Meg ha olyat írnék amit IRL kimondanék akkor úgy letiltanának innen mint a sicc. :D ]
2022. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 October15 ***** válasza:
42%
[Áh + tini párkapcsolatok szóval moderálom magam mert cringe lenne fele annyi idős kislánynak /bocs :D / ennél... naturalistábban fogalmazni. #saynotokaleta]
2022. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!