Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek lépni szerintetek mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek lépni szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit kb egy fél éve ismertem meg. Az a helyzet, hogy személyesen nem sokat találkozunk a neten meg nem csak ritkán szoktunk beszélgetni hol ő hol én írok rá és akkor is csak pár mondatot szoktunk beszélni (pl.: küldök egy random snapet és akkor ő arra ír valamit és akkor váltunk pár szót). De elkezdtem a lány után többet érezni és nem tudom hogy mit csináljak. Az van hogy nem nagyon merek ráírni (xdd) nem vagyok a netes beszélgetésekbe annyira jó(személyesen szinte bárkivel megy de a neten nem).


Szóval szerintetek mit csináljak? Hogyan írjak rá? Ti hogyan írnátok rá egy lányra ilyen helyzetben? Hívjam el valahova és ha igen szerintetek mit írjak neki?


Bocsánat a hülye kérdésért de azért remélem lesz olyan aki tud segíteni. A válaszokat előre is köszönöm!



2022. jún. 12. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki valamit, ahogy szoktad. Beszélgess, közben említsd meg, van-e kedve egy fagyizás közben személyesen folytatni a beszélgetest, mert te élőben jobban tudsz beszélgetni.
2022. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is neked kell lépned, más lehetőséged nem nagyon van. És az már jó jel, hogy ő is ír neked, nem csak mindig te neki, ő is érdeklődik. Szóval nyugodtan merj neki írni és felvetheted, hogy találkozhatnátok élőben is.
2022. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legyőzöd a félelmed, vagy talán jön más, aki mer majd lépni... Szerintem jobb az első, mint a második.
2022. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem írj rá, kérdezd meg esetleg nem lenne -e kedve egy fagyi vagy akármi mellett beszélgetni tovább, hisz élőben jobban tudsz beszélgetni. Neked kell kezdeményezned, szóval mindent bele! :))
2022. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!