Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik csak azt nem tudom hogy ő szeret e- mit tegyek a visszautasít?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 18:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
barátként jóban vagyunk
2022. jún. 13. 19:06
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Tudomásul veszed, és nem barátkozol vele többé.


Te nem barátként tekintesz rá, ha lenne valakije, zavarna. Főleg, ha áradozna róla.

2022. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld meg, nincs veszteni valód
2022. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Vannak erre utaló jelek. Ha pl. sokszor néz, megérint, folyton kedves, nevet a vicceiden, magától keres, beszélget, mesél magáról, akkor valószínüleg tetszel neki.
2022. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

#4


Sajnos ezek nem mindig biztos jelek, mert vannak olyan csajok, ahol ez a viselkedés alap, és mindenkivel így viselkednek. Ettől függetlenül ők csak barátként tekintenek a másikra.


De annyiban egyetértek veled, hogy a nők többségénél ezek tényleg a vonzalmat mutatják.

2022. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
#5 Értem, amit írsz, de ha tetszel egy lánynak, akkor hiába ilyen a barátaival is, téged pl. sokkal többször fog megérinteni.
2022. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha visszautasít, be le kell törödni, hogy csak barát vagy a számára.
2022. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nice85 válasza:
37%
Probálj meg kezdetben, like-ot adni a profilképére... de az is nagyon jo, ha reménytelenül szerelmes rockzenét posztolsz a saját profilodon...ha feltünik neki, és like-ot ad, visszalikeolod, és aztán nyomhatsz kevésbé reménytelent de ugyanattol az eloadotol... olvasd el és ha kell forditsd le a szöveget... abban van az üzenet...ha arra is megy a like, esetleg a saját oldalán zenélni kezd, akkor nyertél... de itt ne állj meg... mindig ugyanabban az órában kezdj zenélni de ne legyen sok, és mindig a saját oldaladon... naponta 3 késöbb 5 db elég lesz... sose nyálasat, a csajok azt szeretik ha tudod mit akarsz... majd a csaj nyomja a nyálasat... de te meg likeolod... aztán jo ha közben csakugy ráirsz... mizu a háziddal? segitsek? de közben a zene nem szakad meg, az árulkodo... ez kb két hétig megy, aztán chaten küldhetsz neki viccet, majd ha nagyon bátor vagy akkor egy kemény rockzenét... elsütheted, hoy bocs nem ide akartam, ezt hetente csak, a kövi héten ezt irod a rockzene után... "bocs ide akartam" igen tudatalatt kihagytad a nem szócskát, ez persze azonnal feltünik neked is és magyarázkodsz...ha a lány nevet tudja hogy hazudsz... akkor már helyen vagy... és folytathatod ha mered chaten a zenélést... ha eljutottál idáig akkor érdemes elvinni koncertre, olyanra amit szeret és a többi már alakulni fog...
2022. jún. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nice85 válasza:
37%

A dalszöveg fontos, legyen értelmes és mindig tudd hogy amit posztolsz nem szakito zene, a klipet is figyeld, mert ha pl. 10 csaj táncikál benne egy pasinak, akkor bebuktad mert nem fog jot gondolni rolad... inkább Tankcsapda, Pokolgép, Ossian, Metallica, Scorpions... stb... azt is figyeld, ha van "válasz" annak mi a szövege...


Sajnos van egy rossz hirem... lehet rossz dal is a válasz, pl nem jössz be neki akkor "Szerelemröl szo sem volt" Zanzibár... de ilyen durva sztem egy csaj sincs... mindig figyeld a szöveget hogy a válaszod passzoljon... az ö válaszához... hát sok sikert ;)

Sajna mi megálltunk a chat elött, nem volt elég bátor hogy folytassuk... de a modszer tuti...csak bátorság... ja és szuper hogy barátok vagytok, de ne érezze azt hogy bármikor elérhet, mert akkor szomszédfiu maradsz... ez egy kifejezés.. szal miután zenéltél akár chaten TÜNJ EL EGY HÉTRE... TELEFONON IS... ha feltünik neki a fene megeszi hogy mit tett mivel bántott meg... ha késöbb megkérdi mondd hogy bocsi családi kiránduláson voltam, nem volt térerö sem...csaknem hiányoztam ;-)

Kb... és kicsit flörtölj vele... legyen jo veled lenni, legyél vicces szorakoztato... kedves... de kicsit titokzatos is... ha bejön a terv akkor fönyereményként fog gondolni rád pár honapon belül...

2022. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 feketepeter válasza:
52%
mi a fenet olvastam en most itt...?
2022. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!