Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó döntést hoztam? A legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntést hoztam? A legjobb barátom bevallotta hogy tetszem neki.

Figyelt kérdés
Hu nem is tudom hol kezdjem. Mindketten 17 évesek vagyunk,4 éve vagyunk barátok. Eddig is nagyon jó volt a kapcsolatunk, mindent megbeszéltünk egymással, de csak barátként tekintettünk egymásra. Előző hétvégén voltunk pár napot Balatonon és hát közelebb kerültünk egymáshoz, de részemről ez még tökre belefér a barátságba. Ezután eléggé félreérthető üzeneteket kaptam tőle, ezért úgy gondoltuk hogy meg kéne beszélni ezt az egészet. Ez pár napja meg is történt és akkor derült ki ,hogy eléggé bejövök neki én pedig visszautasítottam, annak ellenére hogy lehet én is el tudnám képzelni, de viszont én az a fajta lány vagyok aki nem szeretne kapcsolatot mert úgy érzem hogy csak időpazarlás meg hogy nem állok rá készen. A másik ok, hogy osztálytársak vagyunk és félek hogy az utolsó évet ezzel elrontanám, meg hogy a barátságunkat nagyon féltem. Most megbeszéltük, hogy minden folytatódik úgy ahogy a nyaralás előtt, de nem vagyok benne biztos , hogy a megfelelő döntést hoztam meg. Vélemények??

2022. jún. 22. 22:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Igazi fiú-lány barátság felnőtt korban nem létezik.

Nekem is volt fiúbarátom, sőt, ő volt a legjobb barátom. Mindent megbeszéltünk. Ez tartott 17 éves korunkig. És ő többet akart, én nem. 1 évre rá vége lett egy 10 éves barátságnak.

És rájöttem, hogy most már nem is működne az a szoros barátság. Nem lenne lehetséges, hogy például elmegyünk nyaralni a barátokkal és egymás mellett alszunk. Nem lehetséges úgy találkozni kettesben, hogy hülyéskedünk, mert az érintés elkerülhetetlen, nem lehet megbeszélni vele a szerelmi bánatomat, a jó kapcsolatomat, az egészségügyi problémáimat, a szexuális életemet, nem lehetne elmenni együtt bulizni, hogy részegen egymás mellett egy ágyban vagy kertben vagy mittudomén hol józanodjunk, stb.

2022. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 NTBS ***** válasza:
86%
Szerintem igen, bár kifejthetnéd, hogy pontosan mit jelent "és hát közelebb kerültünk egymáshoz, de részemről ez még tökre belefér a barátságba. " kifejezésed? Az sokat árnyalhat a képen.
2022. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jól, de ha ennyire bejön a dolog, akkor később, suli után talán adhatsz neki 1 lehetőséget, ha még akkor is jó ötletnek tűnik.
2022. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem még döntést sem hoztál.


29/F

2022. júl. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Szerintem jó döntést hoztál azzal, hogy visszautasítottad. Ha úgy érzed, hogy a kapcsolat csak időpazarlás lenne, akkor ez közben sem fog változni. Volt, hogy én is belementem így egy kapcsolatba, reménykedve hogy megváltozok, de nem így lett, és ezt a srác is érezte. Ha úgy érzed vele működne, de nem tartod fontosnak a párkapcsolatot, akkor kedveled, de nem ő az igazi, így mindketten szenvednétek. Sajnálom:/

20N

2022. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Katica?
2022. júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem állsz készen a kapcsolatra, meg tanulmányokra akarsz koncentrálni, akkor jó döntést hoztál. De hogy félted a barátságotokat?


Ennek már annyi a srác "comingout-ja" után.


Most gondold bele a srác helyébe magadat:


Haverkodsz egy sráccal és rájössz, hogy nagyon is tetszik neked, beleszeretsz. Összeszeded minden bátorságod, és feltárod az érzelmeidet a srácnak, aki meg valami miatt lepattint, visszautasít.


Te másnap ugyanolyan érzelmekkel tudnál közelíteni hozzá, hogy hát, jó, ha nem tetszem neki párkapcsolati szempontból akkor persze, nyugodtan haverkodjunk tovább, semmi gond, hogy nem kellettem neked, nem voltam elég jó neked?


Naív vagy ha ezt gondolod, hogy változatlanul meg tovább a barátság.

2022. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!