Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem valakibe aki nem az én kategóriám?

Figyelt kérdés
A történet annyi,hogy vagyok én egy 16 éves kocka akinek kevés lány barátja van de időnként a suli népszerű embereivel lóg és le van spanolva mindenkivel. És van ő,az iskola egyik legnépszerűbb lánya akinek millió fiú barátja van, bulizni jár, ecigizik és mindent megtesz hogy lenyűgözze azokat a fiúkat akik a testéért szeretik és ki akarják használni (megfektetni aztán lelépni). Én nem tudom mit gondol rólam,gyakran mondja hogy aranyos vagyok és az általában jól esik. Szoktunk viccből flörtösen beszélgetni, néha az utca másik feléről rámkiabálva köszön néha 10szer megyek el ugyan azon a folyosón és semmi. Nem akarom végignézni ahogy tönkremegy,mert már láttam ezt a történetet de nem tudom elengedni. Nem feltétlenül kapcsolatot szeretnék hanem inkább azt a barátság extrákkal dolgot (nem a reggel hugom este dugom hanem amikor fogni kell a kezét meg ölelgetni kell). Nem igazán tudok felé közeledni,mert mindig van neki más de néha rám is van ideje, mármint én ritkán indítok felé beszélgetést mert kerülni akarom a feltűnést. Amióta ismerem teljesen elpuhultam, érzelgősebb vagyok, már nem érdekel ki kivel balhézik az utcán és semmi. Nem sajnáltatni szeretném magamat hanem megkérdezni hogy mit csináljak most, mármint felejtsem el, küldjek érte,változzak meg érte,vagy hadjam a véletlenre. Ezelőtt még nem volt kapcsolatom és ez az első szerelem dolog biztos közrejátszik.

#tanácstalanság #Népszerű lány #Mindig van neki más
2022. jún. 25. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd. Tipikus díszpicsa. Minden 3. lány ugyanilyen. Nem éri meg.
2022. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy belé akkor miért barátság extrákkalt akarsz?
2022. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig mással jár, hagyd, nem a sorba akarsz beállni, gondolom.

Egyébként az, hogy valaki népszerű srác, nem csak csicskul a menőknek (bocs, “le van spanolva” velük), nem azt jelenti, hogy kötelező jelleggel ki is használja a lányokat. Főleg nem egy hasonló kategóriájút, akiknél teljesen normális az, hogy sok partnerük van.

2022. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
De az ilyen csajnak nem ez kell amit te akarsz nyújtani, hanem egy 20 centis dákó vagy több, meg party b..ás...passzolnám a helyedben semmi értelme, max ha van lehetőség kotyogj benne egy kicsit és ennyi volt.
2022. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az barátság extrákkal azt jelenti, mint amit leírtál, kicsit el vagy tévedve.


Amúgy, neked tetszik az, ha egy lány azt mondja, aranyos vagy? Aranyos mint...

2022. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem léteznek "kategóriák", csak a te fejedben.
2022. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam kíváncsiságból benézek a tini párkapcsolatok kategóriába...rossz ötlet volt😆.


Már eleve az gáz, hogy azért gondolod "menőnek", mert bulizni jár, ecigizik és társai. Ezektől senki nem lesz menőbb és senki nem lesz kevésbe menő aki nem csinálja.

Bulizni tök jó dolog (persze ha valaki szeret), én szeretek, az e cigi számomra tök fura, amikor én voltam gimis akkor nagyon kevesen csinálták, inkább sima cigi de az sem volt menő.. na mindegy. Ez volt a kitérő.


A probléma ott kezdődik, hogy te alsóbbrendűnek gondolod magad nála. Lehet a sulis táplálékláncban nem te vagy az "alfahím" de azt jegyezd meg, hogy egy csaj sem szereti a teszetosza, srácokat. Ha egy srác egészségesen magabiztos az vonzó. Ha eleve alsóbbrendű lényként kezeled magad, attól pont hogy nem leszel vonzó. Hidd el ez lerí az emberekről. Pont ugyanannyira vagy ember mint ő, ő sem jobb senkinél. Ezt jegyezd meg.

A magabiztos, laza, NEM flegma srácok általában befutók.


Ne akarj neki kényszeredetten megfelelni, mert az is lerí az emberről és az sem vonzó. Érezd magad jól a bőrödben, mindegy mi által. Jobb lesz a kisugárzásod és ez sokat számít.


Ha te szerelmes vagy a lányba, ne barátság extrákkalt akarj, mert csalódás lesz.

Magadat helyezd előtérbe.


Ha be akarsz vágódni, akkor esetleg fejezd ki a számára (a viselkedéseddel), hogy te nem a testéért akarod őt. Más vagy mint a többi.


Ugyanakkor azt még hozzá kell tenni, hogy a leírásod alapján ez a csaj egy tipikus kis tinip*csa, aki túl sokat képzel magáról. A sok naiv többi pedig elhiszi, hogy ő jobb mint mások. Ha ebből indulok ki azt mondanám hagyjad, mert nem éri meg és sok ilyen lesz még.


Bármit is teszel, amiket fentebb írtam, ezek mindig igazak. Önbizalom, lazaság, stb.

2022. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
fhú valóban nagyon menő hogy egy csomó pénzt elszór egy tök káros szenvedélyre
2022. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szilvás buktát, mert azt szeretem!!!
2022. jún. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!