Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajom mit érezhet és mit akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajom mit érezhet és mit akar?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval hol is kezdjem…

Körülbelül februárban megismertem egy fiút, nagyon elvoltunk sokat nevettünk. Csók is volt. Ő már nagyon le akart velem feküdni de én nem engedtem neki. Amiután megtörtént (kicsit kínos dolog volt nem részletezném remélem tudjátok mire gondolok:DD 🧯🍆 de utána nagyon szarul érezte magát, én is és felhoztam neki lehet hogy miattam van, de mondta hogy neem miattam van es hogy ezt a gondolatot felejtsem is el, mondta azt is hogy (2x csinálta eddig) az elsőnél és a másodiknál is ez történt, valószínű a stressztől) találkoztunk még 1x de utána teljesen elhanyagolt. Kicsit rosszul esett de nem futottam utána. Nem is voltunk együtt, ez ilyen barátság extrákkal dolognak tudható be. Mindegy, lényeg hogy fájt. Nem mutattam felé. Elvoltam a kis életemmel. Aztán elkezdtem egyik barátjával írogatni (őt már régebbről is ismerem) de semmi olyan nem volt bennem hogy visszadjam neki amit velem tett, csak szimplán jó volt vele beszélgetni. Egyszer viszont rám írt hogy hogy vagyok meg ilyenek, csak így a semmiből és kicsivel később írta hogy neki nagyon rosszul esne ha lefeküdnék a haverjával (eszem ágában sem volt egyébként) és nagyon bánja amit tett velem. Mondta hogy nem így akarta csak nem tudta hogy kéne kezelni ezt a helyzetet. Egyre többet ír mondja hogy sokat gondol rám és hiányzom neki, találkozzunk. Nem tudom mit kéne tegyek mert még hiányzik nekem is igazából csak nem szeretnék elhanyagolva lenni tudom, tudom hogy nem voltunk együtt csak na értitek…

Légyszi ne öljetek meg a válaszaitokkal:))

Köszönöm ha elolvastátok.


2022. jún. 28. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra kellettel neki ennyi…
2022. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: Mièrt kell neki ilyet írni..?

Kèrdező: Velem is hasonló történt, leszâmítva azt, hogy baràt nem volt, de èn is elhanyagolva èreztem magamat, ès èn valószínűleg tényleg csak arra kellettem neki...mert engem màr nem keres, 1 hónapja kb., ès èn mèg mindent megadnèk, ha ilyet írna, hogy sokat gondol ràm. Nem tudom, szerintem ez jó jel.

2022. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintetek adjak ennek még egy esélyt és találkozzak vele? Mert ezen vacilálok.
2022. jún. 28. 20:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, igen.
2022. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az van,hogy eleinte csak meg akart fektetni aztán belédesett. Én mindenképpen adnák neki egy esélyt de egy kicsit várnék a testi kontaktussal. Sok olyan fiú van akit belevisznek a rosszba a nagymenő haverjai és hibákat követ el,de ha érted meg akar változni akkor ne hagyd cserben. Ha megbánta akkor van lelke és tud szeretni. Én cserben hagytam egy lányt akit szerettem de az élet adott második esélyt és minden jó lett. Bocsáss meg neki de ne engedd magadhoz tul közel. Csak személyes vélemény.
2022. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt tudni kell nem adtam magam könnyen egyáltalán, titokzatos voltam vele az első pillanattól az utolsóig, ha csak meg akart fektetni nagyon kitartó egy személy.
2022. jún. 28. 23:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Én találkoznék vele és adnék még egy esélyt, de azért óvatos is lennék egyben.
2022. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon feltekeny es csak szexre kellettel neki.

Keress aki nem jatszadozik es turelmes

2022. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En nem adnek neki eselyt, mivel nem keresett
2022. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagy volt neki legalább?
2022. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!