Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak hülyít ez a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hülyít ez a fiú?

Figyelt kérdés
Beszélünk már egy ideje de így a nyár miatt mindig közbe jött mindkettőnknek valami és ezért eddig sose jött össze a tali..Aztán most utalt arra,hogy élőben kellene élménybeszámolót tartania az eddig történt dolgokról és én mondtam nekik,hogy lehet meg kellene ezt kicsit süregetni és erre mondta,hogy ez így igaz és mondta,hogy süregetni kellene én mondtam neki,hogy a következő napokban ráérek és akkor mondta,h akkor ki kell valamilyen programot találnia és kérdezte,hogy mit csinálnék szívesen meg ilyenek aztán az volt így az utolsó a beszélgetésbe,hogy megkérdezte,h nyugisabb vagy mozgosabb helybe gondolkodjon erre vissza irtam neki,hogy nyugisabb helyben mondta,h szerinte is az jobb és erre irtam valami olyasmit,hogy igen az jobb lenne arra azóta nem írt..Most ha nem ír kérdezem meg tőle holnap,hogy most mi legyen?

2022. júl. 4. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ennyi alapján nem tudjuk
2022. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellet volna rá írnia?
2022. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerested eddig te is őt? Én ilyesmit akkor szoktam csinálni, ha tesztelem a másikat, mert nem szokása keresni. Lehet meggondolta magát, lehet éppen valami programja van, lehet csak tesztel. Igazából tökmindegy, csak írj rá, akár ma is.
2022. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
EZ mikor történt pontosan? Amikor utoljára írt.
2022. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene ráírni? Majd jelentkezik, ha akar. Te ne fuss utána.
2022. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!