Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én viselkedtem gázul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én viselkedtem gázul?

Figyelt kérdés
Találkoztam volna ma egy fiúval ő szerette volna ha találkoznánk és igázából ma lett volna a találkozó de nem írt egész nap ezért én irtam neki még a délelőtt folyamán,hogy akkor mi legyen és ma viszonylag rossz idő volt azért írta,hogy ő szerint offolni kellene mert ilyen rossz időbe nem lehet semmi rosszat csinálni meg ilyenek és erre én kicsit mérges lettem és megkérdeztem,hogy most miért befolyásolja az időjárás a találkozásunkat amire azt a választ kaptam,hogy ő szabadba szeretett volna valamit csinálni és erre én megirtam neki,h nem tudom ő mit szeretett volna de ossze tudtuk volna hozzni a találkozott..És most úgy érzem én voltam a hibás és a flegma most hagyjam vagy ő akart lerázni ?

2022. júl. 7. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egyikőtök sem hibás, de azért igazán írhatott volna, hogy inkább tegyétek át a dolgot egy másik napra. Igaz, így is elmehetettek volna egy kávéra vagy valami, de úgy látszik neki más tervi voltak. Én is már voltam úgy, hogy egy srác meghívott kávézni, aztán a megbeszélt napon még csak nem is jelentkezett.
2022. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem, normális reakció. Ő volt a hülye hogy későn szólt.


Egyébként meggondolnám, hogy aki lemondja a programotok, mert nem tud dugni/pettingelni veled, azzal tényleg érdemes-e kapcsolatban maradni.

2022. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem a kérdést..Azért akartatok találkozni, hogy szexeljetek vagy csak egy átlagos taliról volt szó ?
2022. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen normális a reakciód, őt nem értem annyira. Engem sosem zavart az idő, ha egy szép lánnyal taliztam, szóval picit olyan kifogás keresésnek tűnik a dolog, de ne legyen igazam.
2022. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Hát meg írhatta volna hagyjátok a talit..

Elég gáz hogy még neked kellett írni hogy mi lehyen akkor,úgy jogy nem is szólt.

2022. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az valami kifogás volt.

Jogos volt a reakciód.

2022. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Neked volt igazad.
2022. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!