Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom egyedül akar lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyedül akar lenni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Június 6.-án lettünk egy pár, de egy hete uzenetben elmondta nekem hogy egyedul szeretne lenni, nyar vegig biztosan. De nem szakitottunk, mivel 1 hete gondolkozik az egeszen, mert szeretem engem es nem tud donteni. Megbeszeltuk hogy majd talalkozunk is de azota nem beszltunk. Tegnap elmentem bulizni, snapchaten el is kuldtem neki mert ott mindennap kuldunk egymasnak es akkor irt hogy o nem szeretne beleszolni az eletembe de az egy eleg alja hely ahol voltunk. Ilyenkor teljesen osszezavar hogy mit szeretne.

2022. júl. 14. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem is vagytok egy pár. Ez nem párkapcsolat. Semmi köze hozzá hova mész és mit csinálsz.

Hagyd a francba.

2022. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok bántó lenni, de szerintem a barátod szakítani akar veled, csak nem meri neked egyenesen megmondani.

Valószínűleg fűz egy másik lányt, de még nem teljesen biztos, hogy lesz-e abból a dologból valami. Ha annál a csajnál kudarcot vall, akkor még mindig ott leszel neki te a nyár végén.

Amikor két ember komolyan vonzódik egymáshoz, akkor nem bírják ki egymás nélkül olyan sokáig. Persze, 1-2napig lehet gondolkodni meg egyedül lenni, akár 1 hétig is, de hetekig-hónapokig??? Nem hinném...

Én a helyedben leépíteném, és idővel keresnék olyat, aki tényleg viszont szeret és értékeli az időt, amit együtt töltünk.

2022. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De akkor miert erdekli hol vagyok?
2022. júl. 14. 20:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt valami más van a képben. kérdezd meg tőle hogy mi a baj inkább.
2022. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem érdekelte, kéretlenül küldted el neki, csak küldött egy véleményt. Hagyd a srácot, nem érdekled, esetleg tényleg csak tartalékos vagy.
2022. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen meglepő, hogy pont nyár végéig akar egyedül lenni.


Szakíts vele, ha szeretne, nem akarna "egyedül lenni".

2022. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok egy pár. Hagyd békén!
2022. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Semuhi ***** válasza:
82%
Ird neki : találtál mást lányt?
2022. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel, valszeg mást fűz. Ha nem is, arra jó vagy, hogy legyen kit mondani a haverjainak és/vagy kint legyél a biojában vagy hasonlók, de ennyi.
2022. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben megírnám neki, hogy "vagy maradsz nyáron is, vagy viszlát". A buli helyes dolog pedig szerintem arra megy ki, hogy azért mégis irányítani akar, hiába van neki màs is. Van egy másik csaj (vagy akár több), aki(ke)t fűzögetni akar, te meg a biztos pont vagy neki. Én tuti otthagynám.
2022. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!