Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen programot ajánlanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot ajánlanátok egy 17 éves fiú és egy 16 éves lány első találkozására?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 13:46
 1/7 anonim válasza:
91%
Mozizás, séta a parkban, fagyizás, beültök egy kávézóba meginni valamit, elmentek állatkertbe..feltéve, ha van állatkert ott helyben. Sok lehetőség van, azért nem olyan nehéz kitalálni valamit szerintem. De én ezeket javasolnám.
2022. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahol tudtok beszélgetni.
2022. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű céltalan sétálgatás

Elmehettek fagyizni

Piknik

Bowling

Kareoke

Közös vacsora

A mozit nem ajánlom, csak akkor ha még utána is lesz időtök beszélgetni

Még az is jó lehetne ha jégkorcsolyázni mennétek el

Így hirtelen ennyi jutott eszembe

2022. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi, ahol a beszélgetés lehet a fő elfoglaltság, hiszen ilyenkor az a legfontosabb
2022. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szinte bárhová! Kicsit tudnék konkrétabban mondani, ha lehetne tudni hogy ismerkedős első tali, szóval még nem nagyon beszélgetek nem is ismeritek egymást, vagy pedig első randi, szóval ismeritek egymást, csak most mentek el kettesben valahová.
2022. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondhatni első randi, csak ő nem hiszem, hogy érezne irántam valamit ezért mondtam talinak.
2022. júl. 18. 01:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor is randi, csak a végkimenetel nem fix



Mindenesetre csak kommunikacióval lehet pozitív eseményt kihozni ebből


Sok sikert :)

2022. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!