Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki el tudja folytatni magában a szerelmet/èrzèseit a másik iránt? Előfordult veletek olyan, hogy valaki visszautasított, pedig èreztètek rajta, hogy vannak èrzèsei felétek?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2022. júl. 19. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha igaz szerelem volt az érzéseket nem lehet csak úgy kikapcsolni. Szimpátiánál, vonzalomnál megeshet, de szerelemnél lehetetlen.
2022. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Hát még ilyenről nem hallottam. Miért titkolná az érzéseit? Félne kezdeményezni? És ha a másik kezdeményez helyette? Akkor is titkolná? Lehet csak én vagyok tapasztalatlan, de nekem ez egy kicsit furán hangzik...

16/F

2022. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszi a válaszokat. Kezdeményezès megvolt a rèszemről, csak talàn teljesítés kényszeres volt a másik fèl, meg önértékelési zavar...
2022. júl. 19. 16:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából, szerelem mèg nem volt, akkor mèg a részemről sem...Szimpàtia, vonzalom volt. De lehet valaki olyan "hülye"màr bocsánat, hogy azèrt mert fèl, inkàbb visszautasít?
2022. júl. 19. 16:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél a kapcsolatban lévő dolgoktól, tapasztalatlan, akkor előfordulhat. Mikor majdnem lett kapcsolatom volt bennem egy kis félelem, mert teljesen új. Simán kihátrálhat, hogy még nem áll készen.


Ezen kívül nincs ötletem, mitől félne.

2022. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elfojtani nem bírja, de megpróbálhatja. És igen félhet, én is rájöttem, hogy félek a szerelemtől. Félek, hogy megint hülye lennék, és azután is úgy fogok szenvedni hónapokig mint előzöleg, tehát félek. És még most is érzem annak a hatását. Meg még attól is félek, hogy átvernek és csak kihasználnak, és, hogy nem szeretnek. Nehezen bízom meg bárkiben. Félek, hogy béna leszek. Talán ő is fél ezek közül valamitől. Bízik benned az illető? A teljesítmény kényszer, meg az önértékelési zavar esetében tényleg eltudom képzelni, hogy valami ilyesmik játszódnak le a fejébe, mint nekem. Nekem is vannak ezekkel is próblémáim, mondjuk nekem mivel nem.Na mindegy.
2022. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, azt hiszem, nagyon nem bízott meg bennem... Titkolt dolgokat az èlethelyzetèvel kapcsolatban, meg mèg voltak dolgok, amik nagyon erre utaltak, hogy nem bízik. De mindenki azt mondja a környezetemben, ha èrdekeltem volna, keresett volna többször (bàr àllítólag engem is bizonytalannak látott, nem akart nyomulni) meg nem takarózott volna a munkájával, hogy milyen elfoglalt. Ami valahol tènyleg látszott is, hogy elfoglalt, rengeteget dolgozik, de nem tudom... Aztán èn kibuktam, ès mindhatni hirtelen zúdítottam mindent a nyakába, hogy elhanyagol, stb., amitől talàn megijedt, hogy nekem most teljesítenie kell, nem tudom..
2022. júl. 19. 19:01
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezektől èn is mind fèlek, de ha megfog valaki, úgy igazán, akkor legyőzöd ezeket, vagy nem? Az látszott rajta, hogy amiért ő a pasi, nagyon bizonyítani akar, vagy hogy is mondjam, de nem tudom...
2022. júl. 19. 19:03
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak èn meg most nem tudom, mit csináljak ebben a helyzetben, amikor mèg mindig szerelmes vagyok belé, de nagyon megbàntott ezzel, hogy visszautasított...
2022. júl. 20. 12:25
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáljátok megbeszélni, hátha helyre hozzátok.


-"de ha megfog valaki, úgy igazán, akkor legyőzöd ezeket, vagy nem?"


Nem igazán, inkább csak elhatalmasodnak rajtam és rosszabb lesz az általánosnál. De voltak olyan helyzetek, amikor túl tettem magam rajta, de abból általában nem sült ki jó.

2022. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!