Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a különbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a különbség tetszés és szerelem közt? Életkor? A kapcolat komolysága? Először tetszik az illető, odamész, megszólítod, beszélgettek, megismerkedtek, utána leszel belé szerelmes? Mégis hol van a határ tetszés és szerelem közt?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat, de ha valaki csak tetszik akkor simán bejöhet egy képbe más is, nem ragaszkodok hozzá, nincsenek mély érzéseim amiket kifejezhetnék. Úgymond kevésbé is érdekel, nem török össze ha összejön mással. Gyorsan túl leszek rajta.


Másik oldalt nem tapasztaltam, mert max. a külsejébe voltam szerelmes. De azoknak az ellentétei voltak, amiket leírtam. Egyértelműen, sokkal kevesebb emberbe leszel szerelmes. Szerintem vele eltudod képzelni hosszútávon az életed. Nem olyan rövidtávú érzés mint az hogy valaki tetszik neked. Az lehet 1 hét után megszűnik. Nincsenek határok, minden dolog vonz vele kapcsolatban, hogy vele okés. Másra nem tudsz úgy gondolni, nézni ahogy rá.

2022. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszésből lesz rajongás, majd szerelem, aztán szeretet, a legvégén tisztelet.
2022. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is fogalmazott, ha csak tetszik,akkor nem zavarna,ha màssal lenne később ,avagy közben...
2022. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ez személyiség függő is ezekszerint, mert én szerelmes vagyok egy lányba, akinek van valakije, de ez egyáltalán nem zavar engem, tiszteletben tartom, nem is irigykedem, persze picit rosszul esik, de ez van.
2022. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetszés, akinek tetszik a külseje, de amugy nincsenek komolyabb erzemleid iranta. Szerelem, mikor nem csak a kulseje tetszik, hanem az is amilyen belul, mindig rá gondolsz, szeretsz vele lenni, stb.

A sorrend nem mindig igy van amugy :D en a barátommal előszor megismerkedtem, beleszerettem, tetszett és végül összejöttünk:)

2022. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Röviden:

- Tetszés: mikor szépnek találsz egy lányt a buszon.

- Szerelem: mikor konkrétan egy személy iránt érzel.

2022. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem valaki csak tetszik, és eközben lesz valakije, azért nekem rosszul esik
2022. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a tetszés azt jelenti, hogy szívesen szexelnék vele, de még nem ismerem, így nem tudom eldönteni, hogy hosszútávon vele akarnék-e maradni. Ha tetszik és meg is ismerem és a személyisége is szimpatikus, akkor van esély rá, hogy szerelmes leszek belé. Szóval nálam a tetszés főleg az első benyomásról szól, többnyire a külsejéről, a szerelem pedig a személyiségéről.
2022. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!