Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetsz egyszerre két emberbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetsz egyszerre két emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés

#szerelem #közönség #Több szerelem
2022. júl. 22. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen párhuzamosan, keresztmetszetben, triviálisan, minden hogyan is...de mondjuk én most senkibe nem vagyok az :d
2022. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig is két emberbe voltam szerelmes,önmagamba és a páromba. :)
2022. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
95%
Szerintem ha ilyenen gondolkozol akkor egyikbe sem vagy teljesen szerelmes, ha valakit igazán teljes szívemből szeretsz akkor nem kell más.
2022. júl. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Erre mondja majd az egyik fél ha nem kudarc lelkileg hogy “Ha nem tudsz dönteni köztem és valaki más közt, akkor ne engem válassz” nekem ezt egy nagyon kedves ember mondta régen, használtam is az első barátnőmmel aki megcsalt, azóta is tartom magam ehhez.
2022. júl. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehetsz, ennek biológiai akadályai vannak. Lehet, hogy ketten nagyon tetszenek, de szerelmes csak az egyikbe lehetsz.
2022. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehetsz. Ha egyszer felnősz és igazából az leszel,rájössz.
2022. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

Mekkora fas^zok vagytok! Én az összes lányba szerelmes vagyok, aki elmegy az utcán....

Úgy bírom megnézni nyíltan a mellüket, hogy ihaj.

Amúgy meg nefoglalkozz vele , az ember több lányt/ férfit is szerethet, ez teljesen normális.

2022. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Lehetsz :)
2022. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!