Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érzek ÚGY?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek ÚGY?

Figyelt kérdés
Van egy pali, 10/10 nekem való kb tökéletes teljesen imadom ahogy van megsem erzem azokat a k*rva pillangokat, pedig mar sok ideje kavargatunk, mi a fát csináljak? Kell , akarok vele lenni megsem erzem azt a hasamban meg mittudomen, kiölték belőlem, vagy majd jonnek kesobb?

2022. júl. 27. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Miért kellene érezni?
2022. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Más iránt már érezted?
2022. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
84%
A pillangók nem léteznek, hiába várod őket. Ha ezzel áltatod magad, akkor sajnos elszalasztasz egy kifejezetten jó párkapcsolatra való lehetőséget. Nem a pillangókat kell várni a hasadban, hanem azt a fajta kapcsolódási lehetőséget egy másik emberhez, amit leírtál. Ez meg is van, csak nem vagy tisztában a jelentésével. Engedd el a pillangókat és őt lásd.
2022. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kérdeztem hogy kellene e, mert én egyszerűen senki normális iránt nem tudtam pillangót érezni. Aki iránt meg éreztem azok nem is hozzám valóak voltak. 😃 Szóval én erre már nem adok abszolút. Vonzalom, szeretet stb attól még lehet.
2022. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
#1 voltam
2022. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem vitatkozni akarok, e ha szereted meg sokat jelent neked, akkor mi ez, hogy "van egy pali"?

Vagy ő is csak 1 a sok közül aztán 2 hónap múlva jön a másik.

2022. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy mi tetszik benne? A külseje aztán ennyi? Mert az édes kevés a szerelemhez.
2022. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Látod, én nem vagyok jó pasi, de olyan kisugárzásom van, hogy több nővel is szexeltem, többen is szerelmesek voltak belém.
2022. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
92%
Nem kell semmi ilyen hollywood main character szarságot érezned, vagy tetszik vagy nem. Majd szerelmes leszel idővel.
2022. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Na, na!

A nők megérzik a férfiak immunrendszerét - és ha nagyon hasonló az övékéhez, akkor NEM LESZNEK SZERELMESEK.

Ha fejre áll a férfi, vagy a nő - AKKOR SEM.

Úgyhogy ha teljesen hidegen hagy, akkor lehetséges, hogy ez a helyzet.

Akkor még azt döntsd el, hogy kell-e gyerek tőle, mert ha igen, azt felejtsd el.

Ha csak kavarni akarsz, ahogy mondtad, azt lehet.


Ja, amúgy lehet hormonzavar is.

Ugorj el egy orvoshoz, vérvételre, vizsgáltasd meg.

2022. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!