Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Ha egy pasi elhanyagol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha egy pasi elhanyagolja miattam a barátait és csak velem foglalkozik szabadidejében, illetve ha mindig megpróbál a kedvembe járni akkor szerelmes? Vagy ez még a tetszésnél is előfordulhat?

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például a legjobb haverom több időt szán rám mint a haverjaira,mégsem szerelmes.

Dee nem lehet tudni igazábol.

Ha észre veszel több olyan dolgot ami árulkodik,hogy szerelmes,mert van olyan akkor sok,ha ténylegesen az. Csak észre kell venned én megfigyelni őt jobban.

2022. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazából már kicsit olyan érzés mintha együtt lennénk csak nincs kimondva mert még várunk a talira.

Egyébként tudom hogy többet szeretne ő is.

Viszont talira is olyan programokat találna ki hogy megakarna csókolni, főzzünk együtt, aludjunk együtt.

Mondjuk ez már igen nem tini kategóriában vagyunk már😅

De mégis érdekel mi lehet benne, mert nem mondtuk ki még egymásnak mit érzünk.

2022. júl. 31. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ja hogy úgy!!

Lehet igen hogy érez valami oylasmit,de várj vele még,ez úgyis kiderül,ha nem is mondja akkor tettekben fogja kimutatni.

2022. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2022. júl. 31. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? :O
2022. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy az.
2022. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Korotok?
2022. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az érzések kondását nem szabad elsietni. Csak akkor mondja az ember ha komolyan gondolja. Párkapcsolatban is eltart 1-6 hónapig, emberfüggö.

Inkább maradjunmmk annyiban hogy komolyan érdeklődik irántad és ha jól érzed magad vele + érzel is valami többet mint átlag barátnál akkor élvezd

2022. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!