Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen szerelmi csalódás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen szerelmi csalódása volt?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
semmilyen 20/f
2022. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Átbaszás, megcsalás, hülyének nézés, testileg kihasználás.

Van minden

/F

2022. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Friss történet! Tegnap előtt történt, hogy ráírtam a szerelmemre ( A, szerelmemre), még volt is egy jó indokom,a szülinapja volt, de nem írt vissza, és nem is követett vissza. Sohasem találkozhatok vele. :(
2022. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Évekig szerelmes volt belém és mire nekem is kezdett tetszeni "kiszeretett" belőlem. Azóta is tetszik, de ő már túl lépett rajtam.
2022. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Hülyének nézett,megcsalt(azt gondolta,nem veszem észre:'D) De sajnos visszakaptam róla képeket ami intim volt. Aztán exekkel dumálgatások,a kis huncut,nem?

Kihasznált,nem utolsó sorban érzelmi zsarolás. Pedig én azt gondoltam

Nagy szerelemnek indul,azóta nehezen bízom meg más fiúban,lehet azért nem sikerültek az utána lévő kapcsolataim.

18/L

2022. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Már több mimt 1 éve volt a legnagyobb. Egy fiúval jóban voltunk, barátok voltunk, néha még úgy is jött le, mintha kicsit bejönnék neki... én meg fülig szerelmes lettem :D sokáig ment ez így, aztán bevallottam neki, ő meg vosszautasított... utána is valamennyire még meg volt a barátság, lb 1 hónapig bár az nekem is, neki is szenvedés volt kb... szóval aztán egyszercsak nem írt többet... en meg honap9kig bogtem, a jelenlegi baratom rangatott ki abbol az allapotbol, szoval mimden rosszban vam vegulis valami jo :D
2022. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

11 évesen szerelmes voltam egy srácba (akivel barátok voltunk). 2 év után nehezen bevallottam neki. Nem mondott semmit, és azóta se beszélt velem. Azután 2 évvel már sikerült volna teljesen elfelejtenem, amikor néhány volt osztálytársa folyton felhozta a srácot, és baromi rosszul esett, és fájt a szívem. Mostmár végleg túl tettem magam rajta, nem fáj ha rá gondolok. De a mai napig nem bírok szerelmes lenni, és ha tetszik is egy srác próbálom elengedni.

16/L

2022. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 BotondH ***** válasza:
88%

volt nem is kevés igaz nem mostanában

megcsalast azt mai napig nem tudom 100%ra de mar nem is érdekel..

hatam mogott massal flortort lehet akkor kellett volna otthagynom :(

random kiszeretett belőlem.

2022. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Elérte hogy megszeressem aztán,elkezdtem szeretni úgy voltam vele hogy ő lesz a nagyő aztán csak dugásra vágyott és lelépett a g***be
2022. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Nekem is hasonló mint a 9-esé. Találkozgattunk, elérte hogy megszeressem, határozottan kifejezte hogy tetszek neki, kereste a társaságom. Én totál beleestem. Teljesen beleéltem magam. Rákérdeztem, hogy mit szeretne tőlem, mert ha csak dugni akar ne húzzuk egymás idejét, mert én nem csak osszejarni akarok. Jott a válasz hogy nem tudja mit akar. Utána már nem keresett.
2022. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!