Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tizenéves fiúk! Nektek bejönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk! Nektek bejönnek a művészlelkű kissé elvarázsolt/furcsa világnézettel rendelkező lányok?

Figyelt kérdés
Engem sokszor illetnek hasonló jelzőkkel és kíváncsi vagyok hogy van e akinek ez tetszik:D

2022. aug. 6. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagyon bejönne.
2022. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is ilyen vagyok. :);16/F
2022. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
20 éves vagyok és abszolút igen. Előbb kellene egy ilyen lány, mint egy személyiség nélküli ribizli.
2022. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők a legjobbak. Kár hogy ritka az ilyen személyiség.
2022. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetöen igen, de attól függ. Beszélnem kéne vele, kicsit jobban megismerni...


Mert dolgoztam már olyan embernek is akivel élmény volt beszélgetni, meg olyannak is, akitöl a falat kapartam...


21

2022. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. aug. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok a megszólított korcsportban, remélem, ettől függetlenül nem okoz gondot a válaszom.


Számomra egy racionális, szisztematikus lány a zsáner. Megértem persze azt, ha olykor-olykor elragadják az érzelmek (kit nem), de legyen alapvetően célorientált, tudjon strukturáltan, interdiszciplinárisan gondolkodni, lehessen tervezni előre vele.


Ez a mai tinikből nagyon hiányzik. Más a mai preferencia, más a "trend", más a "menő". Sajnos gondolkodni, kiváltképp racionálisan előretervezni, esetleg célokkal rendelkezni, jól tanulni ma már nem menő, hanem "lúzerség"...

2022. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen 😀 De ez nálad milyen dolgokban nyilvánul meg például??
2022. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
A kreativitás egyik feltétele a problémamegoldás és ahhoz kell világnézet is ami nem az összeesküvés elméletekre épít. Művészlélek vagy ez alá tartozik vagy kell az a pszichoterápia nagyon. Azzon kivül csak szimplán túl misztifikálják azt a személyt, akik ezzel a jelzővel dobáloznak.
2022. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!