Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitől lehet h a nálam 2-3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet h a nálam 2-3 évvel idősebb fiúk jönnek be? 16/L

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez a normális. Általában a lányok pár évvel idősebb fiúk jönnek be, mert akkor kb úgyan ott vannak szellemileg is. 16/L
2022. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz, tinikorban.

Később már annyira nem számít.

2022. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. minden tinilány így van ezzel.
2022. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kifejezetten őket "vadászod", hiszen nincs senkinek a homlokára írva, hogy hàny éves. Inkább csak véletlen, hogy pont ők tetszenek. De ez természetes, nincs ezzel semmi baj.
2022. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb minden tini lánynál így van. Nekem is a 3-20 évvel idősebbek is bejönnek akár :D bar kapcsolatba nem lépnék sokkal idősebbel. A barátom 23, én 17, 1 éve vagyunj együtt, szerintem ez tökéletes korkülönbség.
2022. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez valahol így természetes, hogy nagyjából egy szinten vagytok érettség alapján.
2022. aug. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Sokan mondják, hogy a fiúk nagy többsége ebben a korban később “érik meg” és esik át a serdülőkoron mint a lányok. Valószínüleg te is csak egy veled egy hullámhosszon lévő fiút keresel, ezért lehet vonzóbb számodra egy kicsivel idősebb csávó

17F

2022. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat!
2022. aug. 7. 11:43
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egészen addig marad csak meg ez a dolog, amíg nem találsz egy veled egyidős, vagy nálad fiatalabb fiút, aki képes akár a te szinted fölé is nőni. Nem egy lánytól hallottam már ezt az idősebb fiúk jönnek be dumát, és a legtöbbnek azóta volt nála fiatalabb barátja.

Hozzáteszem, ezt a lányok ebben a korban érettebbek dolgot eléggé vitatom, szerintem összesen annyi a különbség, hogy általában jobban ki tudják fejezni az érzelmeiket

2022. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!