Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok egy olyan srácba, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
16/L
2022. aug. 6. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű. Keress mást! Ha szereti a barátnőjét nem fogja erdekelni a probalkozásod, de ha az ellentetje akkoris ciki, tegyük fel veled megcsalja akkor téged is megfog majd mással. Plusz gondolj bele ha te lennél a barátnő helyébe, te sem néznéd jó szemmel ha más lány epekedne utána..
2022. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó, nem ribi a lány csak azért, mert tetszik neki egy olyan fiú, akinek barátnője van. Plusz csak 16 éves kevés tapasztalattal...Én személy szerint az első válaszolóval tudok egyetérteni, sajnos ilyenkor le kell mondani róla. Tudom, nehéz, de ha barátnője van nem tehetsz mást. Sok sikert neked a jövőben :)
2022. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Majd elmúlik!


Keress mást!

2022. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. aug. 6. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretheted, csak távolról. Semmiképp ne kezdj ki a sráccal.
2022. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress mást. Annál több esélyed lenne, mint ennél a srácnál
2022. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Próbálj meg minél kevesebbet foglalkozni vele, hogy idővel túlléphess rajta.
2022. aug. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Gáz
2022. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!