Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Annyira párázok a fiúktól, de nem értem hogy miért. A fiúkra rá se merek nézni, mert szerintem nem lenne semminél se esélyem. A családom és az ismerősök, barátok szerint pedig jól nézek ki. Párkapcsolat még nehezebb lenne. Szinte rettegek, hogy valakinek nem leszek elég jó és megcsal majd.


Azt hiszem magamról hogy dagadt vagyok, pedig tök átlagos a súlyom. Nagyon meg akarok felelni, de egyszerűen ez nem megy.


Még szerelmes se nagyon voltam, mert meg se nézem a fiúkat annyira.


Ez mi miatt lehet? Önbizalomhiány? Valami megoldás van?


Köszi, hogy olvastad!



2022. aug. 6. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarsz csalódni - jogos a félelmed!


Én a helyedben nem is erőltetném így. Jobban jársz!

2022. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg jobb nekem egyedül.

Köszi a választ!😊

2022. aug. 6. 23:58
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez majd idővel változni fog, ne aggódj!


De most inkább koncentrálj a tanulásra.

2022. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt hagyjad. A legjobb párkapcsolatok véletlenül lesznek. Azok viszont akik nagyon akarják a szerelmet, azok nem találják meg addig amíg őrülten ragaszkodnak a céljukhoz. Csak várj! Biztos nemsokára hozzád sodor a sors egy hozzád illő fiút. :)
2022. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor most várni fogok. Remélem csak a "nagy őt" várom, és majd megérzem ha jön.

2022. aug. 7. 00:15
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi idős vagy?
2022. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Sosem volt még semmilyen kapcsolatod fiúkkal?
2022. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16, és nem, nem volt kapcsolatom, de lehetett volna, csak akkor még nekem jó volt egyedül, de most már bármit megtennék akár csak egy igaz ölelésért is. De várok.
2022. aug. 7. 00:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel a csak ülök és várok dologgal nem értek egyet. A legtöbb dolog olyan, hogy tenni kell érte. Na nem arra gondolok, hogy futkoss a fiúk után, de ha valaki tetszik, akkor merj nyitni felé. Legrosszab esetben nem lesz semmi.

Szerintem sokkal rosszabb ha meg se próbálod, aztán magadban örlődsz, hogy de jó lett volna... Ha meg se próbálod akkor tuti hogy nem lesz belőle semmi. Ha megpróbálod, legalább az eséjt megadtad rá, hogy összejöjjön.


Kitartást, előbb utóbb neked is összejön 😀

2022. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Önbizalomhiányosnak tűnsz, ami semmiképp sem előnyös egy kapcsolathoz. Próbáld fejleszteni magad, hogy jobb legyél.
2022. aug. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!