Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ha szerelmes vagyok egy olyan lányba akinek van barátja?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerem a lányt, de most voltunk egy táborba ahol nagyon közel kerültünk egymáshoz és beleszerettem, viszont a lánynak barátja van. Egy hónapos a kapcsolata még csak, de ki tudja meddig tart


Rosszul éreztem magam ha véletlen olyan jeleket adtam neki ami arra utal hogy szeretem, de nagyon nehéz vissza fognom magam és nem is jó érzés. Folyamat ő jár a fejemben de nem tudok érte tenni hogy az enyém legyen


Semmiképp nem akarom tönkretenni a kapcsolatát, sem rámászni és elcsábítani a másik fiútól de ez így nem jó ahogy most van és hiányzik


Ráadásul az egyik legjobb lány barátom, így sokat is találkozunk és nem szeretném kizárni az életemből, hogy elfeljtsem


Mit tegyek?


17/F



2022. aug. 7. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenestre most semmit. Most nincs értelme. Kicsit orientálódj más fele.
2022. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatát semmiképp se tedd tönkre, próbálj meg lapozni, keress mást, mert ha leragadsz nála, abból csak folyamatos fájdalmad lesz.
2022. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Hagyd békén és keress mást, aki lehetőleg SZINGLI
2022. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "keress mást" olyan könnyű mondani. Tudom, hogy ez nem így megy. Szerintem gondolkozz el a helyzeten, hogy most ő nem lehet a tiéd, de ki tudja hogyan alakul. Mindenestre készülj a legrosszabbra és reméld a legjobbakat, illetve ne haragudj a csajra, amiért barátja van. Sok szerencsét!
2022. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!