Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellett volna csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés
3 honapja voltunk egyutt a baratommal es minden nagyon jo volt. Utoljara 20an talalkoztunk mert aztan indultunk 25en Spanyolorszagba. Miutan talalkoztunk ugyanugy volt minden rengeteget beszeltunk de egyik naprol a masikra nem irt semmit. Majd vasarnap az utazas elott leirta h megcsalt.(szajra puszi volt) Mi kiertunk soanyolorszagba es ujra beszeltunk hogy en megbocsatok e es adok e meg egy eselyt es o is mondogatta h nagyon sajnalja es remeli megoldodik minden. En akkor ugy voltam vele kap majd meg egy eselyt de ezt elobe akartam megbeszelni. Erre masnap kozli hogy neki mar 2-3 hete nem mukodik valami es tartsunk szunetet amig hazaerek es addig atgondolja mit is szeretne...hazaertem es ugye azt beszeltuk meg kedden talalkozunk ezert vartam hogy hetfon irjon hol es mikor...semmit se irt ugyhogy keso este mar en irtam neki...megkerdeztem tudja e mar h mit szeretne es ebbol elkezdodott a veszekedés...kozolte hogy a kavarast szeretne de azt is mondta ugyanugy vannak meg érzései csak most kavarni van kedve...nem ertem mivel erdemeltem ki hogy emiatt es ilyen bunko stilusba szakitson velem raadasul irasba...a legjobb hogy a keddi talalkozora a haverjat is el akarta hozni mert hogy utana mentek volna bulizni...nem tudom mit kellett volna csinalnom es hogy valtozott meg a velemenye egyik naprol a masikra..leginkabb a velemenyetekre vagyok kivancsi hiszen mar szakitott velem es nem tudok mit csinalni...

2022. aug. 7. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe ez egy szerencsétlen nyomorék
2022. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy vége lett.
2022. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen probalom igy felfogni de en tenyleg nem ertem hogy ha meg a het elejen o is probalta elerni hogy megbeszeljuk es ujra megbizzak benne masnap miert kozolte hogy valami nem mukodik...
2022. aug. 7. 23:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszerűen megunt és ezt nem fogja a szemedbe mondani
2022. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez történt de olya stilusba irt velem a szakitas elott hogy eskuszom jobban esett volna ha a szemembe mondja...
2022. aug. 7. 23:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Picinyem, nem tudtál volna mit csinálni, akkor se ha meggebedsz, te nem tettél semmi rosszat, megcsalt. Ennyi, bár legalább bevallotta és nem mástól kellett megtudnod, ezzel nem védeni akarom.
2022. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2022. aug. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kevés voltál neki, megunt, többre vágyik, fölösleges ezzel többet foglalkoznod. Teljesen mindegy, hogy mit csináltál volna, ez nem most dőlt el benne. Ezzel most lehet meg foglak lenni, de nagyon sok fiú képes arra, hogy színlelje a szeretetet, mikor már a szakításon gondolkodik.

Egyébként a szemem kifolyt miközben olvastam a sztorit, máskor pár vesszőt meg ékezetet rakhatnál bele

2022. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ateusz válasza:
100%
Megcsalt, engedd el! Nem szeret, akkor veled lenne. Tudom ezt a legnehezebb, de ezen dolgozz magadban, ne azon, hogy miért volt ekkora paraszt. Így hamarabb találkozhatsz azzal, aki valóban szeret, értékel téged és hűséges hozzád.
2022. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igenn
2022. aug. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!