Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a fiú napi szinten keres,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú napi szinten keres, ír facen, de találkozni annyira már nem akar vagy nincs ideje, akkor az felejtős? Igazából nem is tetszek neki?

Figyelt kérdés
Sokszor nem értem ezt a viselkedését, ha ignorálom őt, akkor pedig újra ír valamit csakhogy tudjunk beszélgetni.

2022. aug. 15. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem mer elmenni talizni, de azért tetszel neki.
2022. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem azt csinálta a srác hogy mindíg megbeszéltük a talit aztán semmi nem lett belőle.. de minden héten kb.. azóta letiltottam, sose jövök rá mire jó ez
2022. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Másképp néz ki, mint a képein, mondjuk idősebb 15 évvel, meg bővebb 15 kg-mal.
2022. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem lány csinálta ezt. Túl sok jót ne remélj tőle, barátnak jó lesz, másra nem.
2022. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megírnám neki, hogy van egy utolsó esélyünk talizni. Ha nem él vele, akkor hagyd ott.
2022. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta beszéltek? Milyen kapcsolat van köztetek? Hány évesek vagytok?

Nekem is volt egy lány barátom akivel az elején nem mertem találkozni, igen nem mertem csak beszélgettünk, volt hogy hívott de nemet mondtam, nem azért mert nem tetszett vagy ilyenek, semmi köze sem volt ehhez. De egy kis idő után erőt vettem magamon, meg kicsit megváltoztam ilyen téren amúgy is. Szóval ez is benne lehet.

2022. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Ezt akkor csinálom, ha nem jön be, de fontos számomra a személyisége.

Volt egy lány, aki nem volt szép, őszintén nem esett jól a szememnek, de a belső értékei nagyon szimpatikusa voltak. Nagyon nehezen tudtam rávenni magam arra, hogy találkozzak vele.

2022. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem akar rosszat csak nem elég bátor ahhoz, hogy elmenjen veled egy talira. De akárhogy van, én hagynám az egészet, ebből jó szerintem már nem sülhet ki.
2022. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
Ez egyénfüggő.
2022. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Hagnyi kell, sok ilyen van az internet világában: csak levelezgetni akar, szórakozni, meg egót fényezgetni, de igazából nem keres senkit, vagy keres, de érzi, hogy mégse jössz be neki, de unaloműző levelezőtársnak jó vagy.

Ha valaki (országon belül laktok)2 héten belül nem veti fel a találkozó ötletét és nem találkoztok, akkor töröl tilt, mert sehova se fog vezetni és csak egy nagy sírás lesz a vége. Tapasztalat. Tehát fotót, webkamera és 2 héten belül tali! ha külföldi adj neki 3-4 hetet a talira.

2023. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!