Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el egy fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy fiúnak, hogy bejön miután azt mondtam, hogy nem? Lehetséges, hogy azért nem ír már? Nem reagál a dolgaimra?

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:

így


szia, bocs, élsz még .... s onnan folytathatod ;)

2022. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha emiatt nem ír neked, akkor valószínűleg nem is érdekled eléggé. Ha tetszettem valakinek, akit lekoptattam, általában nem hagyta magát, ha komoly volt az érdeklődése.
2022. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Két eset lehet:

- vagy komolyan vette,

- vagy úgy gondolja, játszmázol.

2022. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mmatyika ***** válasza:
100%
A fiúk nem igazán kedvelik általában az ilyen kis játékokat, hogy egyszer nem, aztán igen. Szóval ha direkt csináltad akkor így már késő. Ha viszont utólag jöttél rá akkor próbálj meg összehozni egy talit valahogy, és mond el hogy miért változott meg a véleményed. Ezt biztosan értékelni fogja ha értelmes a srác. De ha nem is szervezni, ha találkoztok suliban, vagy akárhol akkor is oda mehetsz hogy van valami amit el szeretnél mondani neki.
2022. aug. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából csak attól féltem, mit gondol majd ha azt mondom igen, mivel regebb sem jöttem ki az ilyen dolgokból valami jól:/

Mert a lényeg az, hogy ő full bejön csak féltem a csalodastol.

Plusz jobban meg szeretném ismerni, mert lehet félre értené és azt hinné, hogy akkor most én egyből járni is akarok. Ilyen eset is volt. ://

2022. aug. 23. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kérni kell egy kis időt.
2022. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mmatyika ***** válasza:
100%
Akkor mond neki ezt, amit itt írtál :D
2022. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármennyire is nehéz, de a másik ember, akár szerelmi, akár baráti, akár családi vagy később munkatársi kapcsolatban nem gondolatolvasó. Nyugodtan el lehetett neki mondani kb. azt, amit leírtál. Ha jobban meg szeretnél ismerni valakit, akkor azt kell mondani neki, hogy "szeretnélek jobban megismerni", nem azt, hogy "nem jössz be nekem" - ezt két totál ellentétes dolog. Valószínűleg azért nem keres már, mert te bejössz neki, hát miért kínozza magát? Írd meg neki, amit ide leírtál és kérj tőle egy esélyt arra, hogy szeretnél vele találkozni, ismerkedni.
2022. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!