Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő heteró én meg meleg, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő heteró én meg meleg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na ez egy olyan helyzet, ami szerintem a melegek nagyrészével előfordul... 6odikban szerettem bele egy srácba és azóta eltelt már 3 év. Nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá... Az hogy "beleszerettem" az nem kifejezés... 3 A4-es füzet tele van a képjeivel és folyton rá gondolok, nem tudom elfelejteni.. Annyira fáj, hogy hetero... Próbálok megfeletkezni róla, de bárhol járok mindig valamiről eszembe jut és így nem vagyok boldog, mert mindig elszomorodom... Próbáltam keresni hobbit, de mindig ő jár a fejemben EGY PILLATRA sem tudom kiverni a fejemből... Most mit tegyek? És amit most leírtam az még negyede se annak, amit érzek iránta... Amikor meglátom, mindig bekapcsolom a hangrögzítőt és felveszem a hangját, és egyfolytában figyelem az elérhetőségi állapotát és még a végtelenségig folytathatnám... Valaki segítsen, mit tegyek?

2022. aug. 24. 19:20
 1/5 anonim válasza:
84%

Sajnos azzal, hogy ő heteroszexuális, nem tudsz mit kezdeni, se változtatni. A legjobb az lenne, ha másokkal ismerkednél, akik vagy biszexuálisak, vagy melegek.


Átérzem a helyzeted, nekem is volt már ilyen, bár én nem meleg, hanem biszexuális lány vagyok, és egy full heteró lány felé tápláltam erős érzelmeket. Az sem segített, hogy osztályrsam. Végül nekem ezt úgy sikerül úgymond 'legyőzni', hogy elkezdtem mással foglalkozni, és többet szenteltem a barátokkal való együttlétre és a hobbijaimra. Persze nem volt könnyű, kellett hozzá idő.


Kitartást azért!

2022. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Itt részletkérdés hogy ki meleg ki nem, ez legalább kizárja a lehetőséget hogy te bejönnél enki, legalább nincs miben reménykedni. Van hogy azonos szexualitásúnak sem jössz be, csinálhatsz vele bármit. A legkönnyebben akkor felejted el, ha keresel valakit akinek tényleg tetszel, onnantól egyszerűen megfeledkezik az ember a régi kudarcokról.
2022. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
11%
Kezeltessed ki magad. A terapiak nagyon eredmenyesek.
2022. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Terápia bla-bla-bla... Ha te lennél ilyen helyzetben, akkor megkérdezném, hogy vicces e, de mind1. Amúgyis, már próbáltam Hobbit keresni. Pl: Spórolás. Azon belül futás, de amikor futok, akkor mindig az jár a fejemben, hogy: Jajj emlékszem, amikor itt elszakadt a táskája, vagy emlészem, hogy ott várta a busz, vagy amott szállt be a taxiba stb... És mindig ez van. Próbáltam mást keresni, ahogyan az 1es írta, de senki nem jön be, KIZÁRÓLAG CSAK Ő, próbáltam hosszú ideig mást szeretni, de soha nem sikerült... Egyszerűen nem tudom hogy hogy szerettem bele ennyire, főleg hogy alig beszéltünk pár szót.. De megtörtént...
2022. aug. 25. 00:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Sportolás* (nem spórolás)
2022. aug. 25. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!