Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 4 év korkülönbség működhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év korkülönbség működhet?

Figyelt kérdés

Egy 19-20 éves egyetemista srácot mennyire érdeklik a náluk fiatalabb lányok? Vagy általában hogy reagálják le az ilyesmit?

Köszi a válaszokat :)


2022. aug. 24. 21:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

Hát én tapasztalatból tudok beszélni.

14 éves voltam, a fiú 18. Nagybátyám ismerőse volt (nagybátyám akkor 26 éves volt bár inkább az a lényeg hogy nem voltak nagyon jó baráti, csak haveri kapcsban), rajta keresztül ismerkedtem meg a fiúval. Egyértelmű volt, hogy tetszünk egymásnak, flörtöltünk, kétértelmű vicceket mondtunk, az öleléseink kicsit hosszabbra nyúltak.

De értelmetlennek tartottuk hogy belekezdjünk egy kapcsolatba. Bármennyire is szerettem és szerette volna ő is, hülyeség lett volna. Nem direkt de 2-3 hetente össze futottunk váltottunk pár szót.

16 éves voltam, ő 20. Fesztiválon voltunk, kicsit ittas volt a fiú, én meg nagyon akartam, és elcsattant az első csókunk. Másnap átbeszéltük a dolgokat, és bár fájó szívvel, de nem kezdtünk el járni, félve a szülők reakciójától. Aztán nem is találkoztunk többet.

18 évesen futottam újra össze vele egy buliba, és bár tudom borzasztóan felelőtlenül, de lefeküdtem vele.

Aztán mindenki legnagyobb meglepetésére pár hét múlva össze jöttünk.

Én most 23 vagyok, ő pedig 27, 5 éve boldogan élek vele.

Szóval sokat számít hány évesek vagytok.

2022. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 NTBS ***** válasza:
55%

Működhet ha van közös érdeklődés vagy hobbi.

Ez az érettség dologra csak egy példa. 20 éves osztálytalálkozó (ált. isk.) a "férfiak" arról beszélgettek melyik videójáték megjelenését várják. 34-35 évesen.

2022. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
39%

annyira irigyellek hogy csak 4 év van közted és a crushod között. az én crushom 26 éves :/

16L

2022. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Viszont nem tudom hogy most mit gondolna hogyha kezdeményeznék (pl ráírok), félek hogy hogyan reagálna :/
2022. aug. 30. 12:40
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írj rá, rossz nem sülhet ki belőle
2022. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem írsz rá is ugyan annyit vesztesz mintha nemet mondana, nem?
2023. jan. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy válaszoló írt egy nagyon hasonló storyt, na, nekem szintén a barátnőm húgáról van szó, 15 volt a lány és 18 a srác, mindketten gimisek, mikor megismerték egymást, bulikban sokat láttuk őket együtt, aztán végül összejöttek, de akkor már 16 és 19 évesek voltak, a srác egyetemen.

Azért azt hozzátenném, hogy ez az esetek kb 85%-ában nem így van, a csajt mindenki 18 körülinek nézte, nem voltak vele egyidős barátai, velünk volt sokat, és a mi társaságunkban mindenki 2-3-4 évvel idősebb volt nála.

Szóval én azt mondom, hogyha agyilag egy szinten vagytok, működhet, de úgyis rizikós, gondolt át, hogy megéri-e ez neked.

2023. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!