Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szerelmes belém vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes belém vagy csak barát vagyok neki?

Figyelt kérdés
Hellou, nagyon megköszönném ha tudnátok nekem ebbe segíteni. Hátha ti külső szemmel jobban átlátjátok a helyzetet mint én. Na szóval július végén bejelölt egy srác, tök jól elvoltunk, minden nap majdnem egesz nap beszelgettunk, ejszaka meg olyan hajnali 2-3-ig is fent voltunk igy beszelgetni. Csak úgy random rámírt a napközben, hogy hogy telt eddig a napom, kérdezett rólam dolgokat vagyis leegyszerűsítve érdeklődött irantam. Aztan egy ilyen instagrammos cucc altal megtudtam, hogy randizna velem simán. Aztán sikeresen megtudta, hogy nekem ő nagyon is bejön. Erre azt mondta, hogy ő nem tudja mennyire viszonozza az érzéseim, és, hogy előbb találkozzunk és majd akkor megbeszéljük. Találkoztunk is. Lebiciklizett kb 15-16km, hogy tudjunk találkozni. Sokat sétáltunk és beszélgettünk, egész végig nagyon közel volt hozzám, ami persze nem zavart csak kicsit meglepett. Amikor leültünk egy padhoz aminel van asztal is és két pad van, ott én azt hittem velem szemben fog leülni de nem, mellém ült le és mivel elég koszos volt a pad még helyettem le is takarította. Kozben hozzank csapodott 2baratom de kb csak 10p, es utana ok mondtak, hogy nem úgy nézett rám mint egy egyszerű barátra. Voltunk maplementét is nézni ott is közel ült le mellém és legfőképpen felém fordulva és felém hajolva. Többször szemeztünk amikor ott kint ültünk(amikor épp nem beszélgettünk). Aztán haza is kisert és ott kaptam ölelést. 1p biztos nem engedett el, es vegig szoritott magahoz, nem olyan erosen, de azert szoritott. Végül nem beszéltünk arról a témáról így még mindig nem tudom mit érez irantam pontosan.

2022. aug. 29. 01:59
 1/8 anonim válasza:
100%

Így külső szemmel nem csak egy barát vagy neki :D

Lehet hogy azért nem akar erről beszélni, mert ő sincs tisztába azzal, hogy mit érez. De a leírtak alapján nem hiszem, hogy ez csak sima barátság. Valahogy próbáld meg erre a témára terelgetni a beszélgetést.

Szorítok! <3

2022. aug. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előzővel. És ha újra lesz személyes találkozóra igénye, akkor az csak megerősíti mindezt. Az is fontos, hogy te jelezd felé azt, ha továbbra is szimpatikus neked. Ha bizonytalan, vagy kissé bátortalan típus, ezzel elősegíted, hogy előre lépjetek. Ja, és nem mindenkinek fontos az, hogy szavakba öntse az érzéseit...tudod, a tettek beszélnek. Sok sikert ;)
2022. aug. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is több vagy neki, mint egy barát. Dobj fel egy újabb talizási lehetőséget, aztán majd alakul minden magától.:)
2022. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennél mi lenne egyértelműbb?

Ha leteperne és megerőszakolna, akkor meg ő lenne a bunkó :)))

2022. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
57%
Szerintem is többet érez mint barátság. De! Egy srác nem véletlenül nem hozza fel ezt a témát, mert sokszor még magában sincs teljesen letisztázva a dolog. Ettől függetlenül ott lehet a vonzalom. Esetedben ez kölcsönös, szóval minden happy. Nem kéne elrontani az egészet azzal, hogy belekényszeríted egy mély beszélgetésbe. Ameddig tökéletesen elvagytok, addig nincs értelme bolygatni a dolgot, mert hidd el, ha úgy érzi készen áll, el fogja mondani mit érez. Addig is csak próbál nagyobb kockázat nélkül egyre inkább közeledni. Én azt javaslom élvezd az udvarlásnak ezt a fesztelen és játékos fázisát, mert előbb utóbb úgyis minden felszínre kerül magától.
2022. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is többet érez mint sima barátság.
2022. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy többet érez vagy csak meg akar dugni.

Egy fél órás bringázástól még nem kell elájulni. :)

2022. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem is többet akar.
2022. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!