Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valaha kapcsolat abból,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha kapcsolat abból, ha a következő történt : ?

Figyelt kérdés

Szóval, bevallottuk egymásnak, hogy tetszünk (egymásnak). Jó, ez pocsék mondat volt, de értitek. Erre ő azt mondta, nem akar kapcsolatot, és azt, hogy nem tudja megmagyarázni, miért. Én meg erre, hogy akkor csak maradjunk barátok.


Később, lehet ebből még valami?


Trollok kíméljetek!


Előre is köszi!



2022. aug. 29. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

"Erre ő azt mondta, nem akar kapcsolatot, és azt, hogy nem tudja megmagyarázni, miért." - Ez kb. annyit jelent, hogy szimpi vagy neki (pl. egy kalandra), de nem akar lehorgonyozni melletted.

"Én meg erre, hogy akkor csak maradjunk barátok." - Ezzel pedig még az előbbi lehetőséget is elvetted magadtól.


Annyit javasolnék, hogy beszéljetek erről egy kis idő múlva, hátha változik a véleménye.

2022. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez friendzone.
2022. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Fuss neki újra. Kérdezd meg, hogy miért nem akar kapcsolatot, ha tetszel neki!

Ha nem tud normális választ adni, akkor hagyd a fenébe. Vagy kamuzik, vagy éretlen.

2022. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon.
2022. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
76%
Ez full friendzone. Törődj bele!
2022. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!