Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsor kérnék leginkább,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsor kérnék leginkább, kérdés lent!?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy lány 9.-es, és tetszik, kedvelem, de nem az hogy csak kinézetre tetszik hanem valami más, és nemtudom hogy tudnék vele beszélni, mert nem akarok csak úgy odamenni amikor a barátaival van. A buszon látom legtöbbször leszálláskor és akkor énis barátokkal vagyok, egy suliba járunk ugye, próbálhatnám akkor amokor pl. Egyedül van ő is meg én is csak ritkán látom és a nevét se tudom.Most megszólóthatnám vagy kérdezhetnek valamit csak nemtudom mennyire lenne fura, meg ha ez meg van utána mit mondjak.Aranyos lánynak tűnik nagyon.

Például ma a busznál leszálláskor a barátaival ment, mosolygott, majd rám nézett kb egy 15mp.-ig ez valószínűleg nem jelent sokat, lehet semmit xD, szóval igazából tanácsot szeretnék kérni.

Mar abban is elbizonytalanodtam hogy a sulimba jar e bar ez nem szami5.Oda mennek hozza ha pl

Egyedul van mert ugye tudnek kerdezni beszelgetni egy kicsit.

Nem tunik olyan lanynak mint a mostani tiniky akik ugye kivannak sminkelve meg hasonlo stilust kovetnek meg kedvesnek es jofejnek tunik, marmint hogy nem ketelkedek ennek kimondasaban



2022. szept. 8. 15:48
 1/2 Camorri ***** válasza:
100%

Figyelj, először is: ha chatelésre fordulnak a dolgok, jobban figyelj oda arra hogy helyesen írj.

Amúgy meg, ha egyszer egyedül látod, AZONNAL menj oda hozzá! Ne várj, ne töprengj! Nincs második esély használd ki!

Ha odamentél akkor meg tessék beszélgetni! Itt nyugodtan gondold ki hogy miket szeretnél megkérdezni, akár készíts egy egész listát a fejedben, úgyis máshogy fog zajlani. Szóval lényeg hogy beszélgess vele.

Ha eléggé nagy arcod van, akkor akár instant elhívhatod egy randira is (tapasztalatból mondom: nem működik egyből, de tutira fel fogja kelteni a figyelmét, amiből lehet tovább dolgozni).

Fontos! Ne nyomulj rá nagyon! Én ott szoktam elrontani az udvarlásomat... Próbálj meg néha lehetőséget teremteni hogy kettesben legyetek beszélgessetek, de nem kell mindig. Aztán észre fogod venni ha nyíltabb lesz. És akkor elhívod randizni. (És szintén tapasztalat: ha korábban nemet mondott amikor még nem is ismert, de kitartó vagy, és Ő is nyílik feléd, akkor igent fog mondani)

2022. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Átfogom gondolni jól!
2022. szept. 8. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!