Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mi ez az egész? Én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi ez az egész? Én szerelmes vagyok és lehet hogy ő is többet érez?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Még sosem volt kapcsolatom és őszintén sohasem csókolóztam. Általában amikor valaki valami szépet mondott vagy nézett könnyen bele tudtam habarodni de az idővel el is felejtettem a személyt. Most viszont a megismertem egy srácot aki a barátnőim szerint olyan jeleket adott. Egyfolytában engem nézett ha tehette előttem firtatta a tehetségét. Sokszor próbált beszélgetésbe egyeledni velem. Majd ezek után bejelöltem facebookon ő pedig engem instán. Én ráirtam de a beszélgetés elég gáz volt olyan volt mint aki nem igazán akar velem beszélni. Aztán megegyszer de megint olyan volt. És most 3 hete hogy nem írtam és ő sem írt. Viszont ha valamit kirakok vagy megosztok azonnal likeolja ellenben a többi lánnyal akiknek még a képeit sem szokta. Az egészet beképzeltem? Vagy mit csináljak? Nem akarok rámenősnek tűnni!

Köszi annak aki elolvasta és válaszol rá.



2022. szept. 11. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

“ ha tehette előttem firtatta a tehetségét”


Fitogtatta.


A firtatta jelentése= érdeklődik, vizsgál, kérdez.

2022. szept. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

“ beszélgetésbe egyeledni”


ELegyedni. Az elegy, keverék szóból ered.

Beszélgetésbe keveredni.

2022. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bakkker tényleg elírtam. Köszi a választ!
2022. szept. 11. 07:37
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Éretlen, komplexusos, nem igazán tud mit kezdeni a helyzettel, nem tudja kezelni, mert nincs tapasztalata.

A netet hanyagolnám. A való életet kell élni, nem lájkolgatni.

2022. szept. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél többet nem nagyon tudsz tenni. Olyan zöldet adtál neki hogy még a vak is látja, de nem élt a lehetőséggel. Ha többet próbálkozol online az kínos, esetleg még a személyes beszélgetést lehetne megpróbálni, lehet azt jobban szereti. Ha meg nem megy az sem akkor hagyni kell, mert vagy nem érdekled, vagy csak szörnyen béna (ha az utóbbi, és nagyon türelmes vagy akkor átveheted esetleg te az irányítást).
2022. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én èlőben próbálnék vele beszélni. Ha élőben sem megy, akkor elgondolkodnék azon, hogy inkább hagyom.
2022. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Béna kisgyerek. Tapasztaltabbat keress.
2022. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!