Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel még nagyon régent beszélgettem és nagyon szerettem de vége lett. (én szakítottam vele)A késöbbiekben találkpztam még vele pl buszon és néha beszélgettem vele. A napokban újra talalkoztam vele és a tudtomra adta hogy még mindig szeret, de ugyan az a probléma ami miatt első alkalommal szakítottunk hogy rengeteg dologban nem értünk egyet és nagyon külömböznek az elveink de még két év után ő is szeret és azt hiszem hogy én is de adodik a probléma hogy ha már egyszer vége lett akkor most miért is lenne másképp..

16l



2022. szept. 11. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem titok, mi a probléma? Megoldható a gond?
2022. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
fidesz szavazóval ne is beszélgessél
2022. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha hiányzik a kapcsolatod akkor szerintem újrakezdheted vele, adhtsz neki egy második esélyt. Nekem pl van olyan ismerősöm aki szakított a pasijával és egy év után újrakezdték.
2022. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd ha tényleg nagyon különbözőek vagytok vagy valami komoly ellentét volt köztetek, akkor lehet hogy most sem tartana tovább. De ha még ennyi idő után is mindketten szeretitek egymást akkor szerintem érdemes megpróbálni, max. megint vége lesz.
2022. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!