Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Smároltam egy sráccal részegen és azóta úgy érzem hogy hiányzik nekem, de tudom hogy neki semmit nem jelentett de valamiért érzek valamit iránta, nem is tudom.. aranyosnak találom őt de nagyon mert annyira félénknek tűnt már az elején is és beszélgettünk is de biztos hogy nem jelentett neki semmit semmi. Biztos hogy ez nem szerelem mert az nem lehet, alig ismerem őt akkor mi ez és miért van?

Volt még egy ilyen eset életemben és akkor évekig eszembe jutott a srác, de az már teljesen elmúlt most mert megváltoztam és másak jönnek be inkább. Nem vagyok szerelmes, akkor mi van?



2022. szept. 18. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem vagy szerelmes, a srác sem hiányozhat, inkabb maga a dolog hiányzik. Az intimitás, és a viszonzás. Az életben sokkal rosszabb/fájdalmasabb búcsúkat kell venned majd az emberektől/szerelmektől. Leszel szerelmes mert leszel, és majd amikor eszedbe jut ez a csók teljesen jelentéktelennek fog tűnni. Itt nem a srácon kell túl tenned magad, hanem maga az eseményen, ami azért valljuk be lényegesen egyszerűbb
2022. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!