Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exem es a legjobb baratnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem es a legjobb baratnom?

Figyelt kérdés
Szoval az exem ramozdult a legjobb baratnomre nemsokkal ra miutan szakitottunk. A legjobb baratnom ellenkezett miattam mert, hogy ugye az exem. De a srac csak eroskodott es kavartak elvileg. Mondogatta a fiu, hogy szrjon le engem meg a velemenyem. De a baratnom nem tette es nem ment bele. Csak nem ertem mert mielott kavartak volna a srac egyfolytaban olelgetett meg nezett folyamatosan. Ugyhogy nem ertem most mi van. Szerintetek?
2022. szept. 22. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meg akart bosszulni téged.
2022. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es igazad van, lehetséges.

Vagy az is hogy féltékennyé akar tenni.

2022. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd mennyire határozottan mondott nemet az exednek? Csak azért kérdem, hogy ő vajon látja-e, mennyire gondolta komolyan az exed ezt a kavarás dolgot a barátnőddel. Egyetértek a fentiekkel, még ez a legreálisabb magyarázat erre a dologra.
2022. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnáld, hogy már csak az exed. Infantilis és elég primitív. Féltékennyé akar tenni és bosszúból felrobbantani a barátságodat. A barátnőd is csak eszköz.

Rajta áll, hogy felfogja, hogy tulajdonképpen egy erkölcstelen szerepet akar vele eljátszatni.

2022. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Irigy, amiért a barátnőddel még jó viszonyban vagy, és össze akar titeket ugrasztani.
2022. szept. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Bosszút akar állni rajtad valamiért, féltékennyé akar tenni. Azt írtad, hogy elvileg kavartak. Hidd el az ùgy is volt. Esetleg még titkolják...
2022. szept. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kavarnak, akkor a pasi miért érezne rá kényszert, hogy hobbiszinten a kérdező orra alá dörgölje? Ha szakítottak már, és a pasi nem csak őt akarja bosszantani, akkor semmi köze a folytatáshoz. Ez szimpla provokálás.
2022. szept. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is volt hogy exemnek 2 barátnőjét is gerincre vágtam szakítás után, ótvar r1bkó volt mindhárom amúgy. Csóringer p1csák akik a pénz meg kocsi miatt mozdultak rám és ez több mint egyértelmű volt. Az ilyenekért nem kár.
2022. szept. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
És ebben a felállásban nem te voltál a legnagyobb ótvar természetesen..
2022. szept. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es

Ha ezt nekem szanod akkor ebben a felallasban biztos nem en vagyok az otvar.;)

2022. szept. 24. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!